Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen vaas, Copier
Resultaat: 60 EUR

Oude kristallen vaas van Copier Leerdam Holland. 20e eeuw in goede staat 14x10 ø cm

Kristallen fruitschaal
Startprijs 80 EUR

Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm

Daum nancy vaas
Startprijs 350 EUR

Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.

2 Delen Daum nancy
Startprijs 200 EUR

Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G

6 Roemers + bonbonière
Resultaat: 70 EUR

Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonbonière 20e eeuw in goede staat 17-21cm.

Orrefors vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G

2 Glazen appels
Startprijs 50 EUR

Twee glazen appels ca. 1970, mogelijk Murano in goede staat

Glazen vaas
Resultaat: 75 EUR

Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.

Glazen vaas, beschilderd
Startprijs 80 EUR

Gesigneerde glazen vaas ca. 1900 met decor van kasteelruïne, gesigneerd Castell 12x6,5x6,5cm. Cond.: G

Glazen vaas, kunstglas
Startprijs 80 EUR

Glazen vaas ca. 1920-1930 in goede staat 25xø14cm.

Bowlpot
Resultaat: 45 EUR

Antieke bowlpot met sleef en onderschotel omstreeks 1900 gegraveerd met ranken en druif (Chip punt deksel) 35x22øcm Cond:G

Glazen hoorn
Startprijs 25 EUR

Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.

Opaline kaststel
Resultaat: 40 EUR

Antiek 3-delig opaline glazen kaststel met florale beschildering ca. 1900 in goede staat 30-42cm. Cond.: G

Drie deel glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x kristallen kaasstolp, amandelgeslepen met onderschaal 19e eeuw (chips onderschaal), 1x bonbonschaal ca. 1900 met floraal decor (1 pootje beschadigd) en 1x Art Deco v...

Glazen Jugendstil vaas
Resultaat: 70 EUR

Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.

Goudkleurige snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude glazen Chinese snuffbottles 20e eeuw, goudbeschildering en Chinese tekens achter glas, in goede staat 8 cm

Goudkleurige snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Een stel zeldzame Chinese snuffbottles met achterglas beschildering en figuren decors 20e eeuw 6,5-8cm Cond:G

2x Kunstenaarsglas
Startprijs 35 EUR

Twee delen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x grote vaas Murano, rood transparant en 1x schelpvormige glazen schaal 19-35cm. Cond.: G

Glazen bol
Resultaat: 80 EUR

Grote glazen waarzeggers bol op houten console, 20e eeuw in goede staat. 27x18ø Cond:G

2 Karaffen + fles
Startprijs 40 EUR

Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G

7 Delen glas/kristal
Startprijs 40 EUR

Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G

Kristallen karaf + glazen
Resultaat: 25 EUR

Antieke waaierkristallen karaf met 18 bijpassende waaierkristallen glazen, omstreeks 1900 in goede staat, minimale chip mogelijk 12-32cm

14 Glas in Lood vensters
Startprijs 100 EUR

Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G

Divers kristal
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek kristal, twee scheepjesvormige schalen, dekseldoos en onderzetters, waaier en ruitkristal. (minimale chips mogelijk) 11-25cm Cond?R/G