Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden armband
Startprijs 1.100 EUR

Zeer fraaie brede armband GG 585/000 met bewerking. Brede armband, 24 mm, met gravure bewerking. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 52.5 gr lengte 19,5 cm

Set GG met panter
Startprijs 2.900 EUR

Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...

Streek oorhangers
Startprijs 3.000 EUR

Bijzondere kapitale GG 750/000streekoorhangers. Oorhaken met florale bewerking met daaraan een grote ruitvormige hanger voorzien van florale versieringen en een eikel aan de onderzijde. Totale lengte ...

Ring GG briljant saffier
Resultaat: 450 EUR

Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...

Slavenband GG blauw saffier
Resultaat: 800 EUR

Sierlijke GG 585/000 slavenband met blauw saffier en diamant. Fijne slavenband met slag aan de bovenzijde. In het midden zit een vierkant bezet met diamanten en 4 carree geslepen saffieren. Aan weersz...

Strikbroche, 16 brilj.
Startprijs 900 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...

Horlogeketting RG Amethist
Startprijs 1.000 EUR

Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca 31.1 gr

Creolen GG Quinn
Startprijs 400 EUR

Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.

Armband GG parel briljant
Startprijs 1.300 EUR

Elegante Art deco slavenband GG 585/000 met parels, smaragd en briljant. Fraaie antieke platte slavenband met in het midden een smaragd, 4.5x6 mm, wat hoger gezet met daaronder een rand met diamanten....

Bloedkoraal collier
Resultaat: 400 EUR

Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.

Broche, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. 8.5 gr

Armband WG briljant
Startprijs 1.300 EUR

Elegante armband WG 585/000 royaal bezet met briljanten. Armband met sierlijk ovaal middenstuk bezet met 11 royale briljanten, ø 2.4-3.5. De rand om het middenstuk is bezet met briljanten, verlopend i...

Ring WG diamant
Startprijs 220 EUR

Ring WG 585/000 met diamant. Fijne sierlijke ring met slag met in het midden een kleine rozet met fancy brown diamanten en in de slag diverse kleine diamanten W. Totaal ca 0.40 crt. ca 2.95 gr ø 54 Ni...

Armband WG briljant saffier
Startprijs 1.500 EUR

Fraaie armband WG 585/000 vol saffier en briljant. Mooie armband met 23 ovaal cabouchon geslepen blauw saffieren met een lichte kleur, 6x3.5 mm, totaal ca 13 crt en om en om tussen de saffieren 2 klei...

Choker WG saffier
Startprijs 200 EUR

Choker WG 750/000 met saffier en briljant. WG venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca 4.2 mm. Lengte 42 cm...

Oorstekers WG briljant
Startprijs 150 EUR

Oorstekers WG 585/000 met briljant. Oorstekers bestaande uit 2 cirkels verlopend in grootte met in het midden een diamantje gezet in een illusie zetting met 6 pootjes. ø oorsteker 9 mm. ca 1.5 gr

Hanger WG briljant
Startprijs 85 EUR

Hanger WG, 585/000, met 1 briljant. Peervormig model bestaande uit een grote krul met in het midden een klein briljantje in een royale zetting. ca 3,5 gr 18.5mmx30mm Nieuw

Armband WG gourmet
Startprijs 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

Ring WG briljant
Resultaat: 175 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr Nieuw

Hanger WG diamant
Startprijs 600 EUR

Collier WG 585/000 met diamant. Y-collier met grote langwerpige WG hanger, 44x10 mm, aan weerskanten voor de helft bezet met diamantjes, totaal 0,64 crt. De hanger zit bevestigd aan een fijn palmierco...

Ring WG diamant heren
Startprijs 650 EUR

Fraaie herenring WG 750/000 met briljanten. Strakke vierkante ring met schakelbewerking en aan de bovenzijde in een vierkant bezet met 9 briljanten, totaal ca 0,60 crt ca 12.15 gr ø 61

Oorsterkers WG briljant
Resultaat: 150 EUR

Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr

Oorstekers WG carree
Startprijs 625 EUR

Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten. Vierkante oorstekers, 9x9mm. De oorstekers zijn bezet met carree geslepen diamanten, 5x5 per oorknop. Totaal ca 1,00 crt W/SI Nieuw

Twee jade armbanden
Resultaat: 41 EUR

Twee armbanden met jade. Twee double armbanden met staafjes met daarin jade. Lengte 20 cm