Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Slapende Chinees
Resultaat: 500 EUR

Chinees ivoren slapende Chinees 18e-19e eeuw, gesigneerd en van prachtige kwaliteit 13x9x7,5cm. Cond.: G

Ivoren Chinees
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G

3 Ivoren figuren
Startprijs 250 EUR

Drie antieke ivoren figuren: 1x visser met karper, 1x man met bamboe en 1x hoogwaardigheidsbekleder 10-15cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Startprijs 950 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.

Slagtand olifant
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bewerkte antieke ivoren slagtanden met decor van korkodil en olifanten. Licht beschadigd, spanningscheuren 70-76cm. Cond.: R-G

2 Ivoren Chinese figuren
Startprijs 180 EUR

Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G

3 Ivoren figuren
Startprijs 200 EUR

Drie antieke Chinese ivoren figuren, gesigneerd 19e eeuw: 1x Chinese man met karper en kraanvogels, 1x man met zwaard en perkament en 1x Chinese hoogwaardigheidsbekleder met originele beschildering 6-...

2 Ivoren lachende figuren
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke ivoren lachende figuren ca. 1900 (gesigneerd) van een man en een vrouw, China of Japan 10-11cm. Cond.: G

2x Krokodil uit ivoor
Startprijs 100 EUR

Twee grote antieke ivoren krokodillen (1 bek gerestaureerd) 38-44cm. Cond.: R-G

Ivoren mes
Startprijs 80 EUR

Antiek ivoren mes in geëboniseerde schede 27cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G

Krokodil
Resultaat: 65 EUR

Antieke ivoren krokodil in goede staat 30cm.

2 Ivoren beelden
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke ivoren borstbeelden in goede staat 12-23cm.

12 Ivoren beeldjes
Startprijs 100 EUR

Kavel met 12 ivoren beeldjes o.a: messenleggers, pionnen, beeldjes 5-11cm. Cond.: G

Ivoren slagtand
Resultaat: 65 EUR

Antieke bewerkte ivoren slagtand met decor van krokodil en olifanten (2 slurven licht beschadigd) 53cm. Cond.: R-G

14 Ivoren sieraden
Startprijs 100 EUR

Veertien ivoren sieraden o.a: halskettingen en ringen (Oosters) 3-42cm. Cond.: G

Benen monnik met staf
Startprijs 100 EUR

Grote Japanse of Chinese monnik ca. 1900 op houten console in goede staat 19cm.

Hoofd op paal
Startprijs 65 EUR

Antieke ivoren hoofd op zuil nr. 1911 in goede staat 16cm.

Ceremonie zwaard
Resultaat: 110 EUR

Antieke ivoren ceremoniezwaard met monogram ca. 1880 in goede staat 65cm.

Neushoorn beeld
Resultaat: 90 EUR

Groot antiek ivoren neushoorn op tropisch houten sokkel (1 poot en staart gelijmd) 10x19x6cm. Cond.: R

3 Ivoren briefopeners
Startprijs 50 EUR

Drie antieke ivoren briefopeners 17-30cm. Cond.: G

2 Handvatten
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke ivoren handvaten met schroefdraad (parasol) 16-23cm. Cond.: G

Benen keizer & keizerin
Startprijs 75 EUR

Twee oude Japanse been gesneden keizer en keizerin 20e eeuw 32-34cm. Cond.: G

Man met olifant
Resultaat: 90 EUR

Antieke ivoren man met kleine olifant tussen zijn benen 27cm. Cond.: G