Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Noten boekenkast
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Neo Renaissance Duitse boekenkast omstreeks 1930, met rondom snijwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, 4 lades in de voet, 2 dichte deuren, en 2 deuren met glas staande...

Schilderij, Roosenboom
Resultaat: 950 EUR

Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 950 EUR

Noord Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok commode, dubbelgebogen met origineel slot en beslag in goede originele staat 120x63x79

Horloge IWC GG
Resultaat: 900 EUR

Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G

Bloedkoraal
Resultaat: 900 EUR

Zeer fraai bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen collier 4 rijen, ø 7-8 mm, met mooie rode kleur, bevestigd aan een ovale streeksluiting met mooi eindstukken, slot 30 mm breed. Le...

Noten bureau
Resultaat: 850 EUR

Grote Neo Renaissance Duitse schrijftafel omstreeks 1930, met rondom snijwerk en drie lades, staande op leeuwenpoten, in zeer goede originele staat(geen fineerschade) 80x180x84 Cond:ZG

Slavenband GG blauw saffier
Resultaat: 800 EUR

Sierlijke GG 585/000 slavenband met blauw saffier en diamant. Fijne slavenband met slag aan de bovenzijde. In het midden zit een vierkant bezet met diamanten en 4 carree geslepen saffieren. Aan weersz...

Antieke globe
Resultaat: 800 EUR

Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...

.Kabinet
Resultaat: 800 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet ca. 1780 met bronzen beslag. Behoeft restauratie (fineerschades etc.) 235x183x60cm. Cond.: R

Zilveren koektrommel, rond
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...

Zilveren koektrommel
Resultaat: 750 EUR

Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...

Ring, smaragd/robijn
Resultaat: 750 EUR

Elegante ring RG 750/000 met briljant robijn en smaragd. Sierlijk uitgewerkte ring met krullen bezet met 29 briljanten, een ronde robijn en een peervormige smaragd(mist klein diamantje). 29x19 mm, ca ...

Antieke broche diamant
Resultaat: 750 EUR

Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...

Schilderij, Christina Stoel
Resultaat: 750 EUR

Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.

Kersen hoekkast
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier kersenfineer hoek-vitrinekast ca. 1820 met lade, 2-delig in goede originele staat (lichte fineerschade) 205x95x55cm.

Zilveren servies
Resultaat: 720 EUR

Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad. Begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G

Bestekcassette
Resultaat: 700 EUR

Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...

Collier, Chinese stenen
Resultaat: 700 EUR

Collier van chryocolla stenen, ronde kralen ø 9 mm, met 3 langwerpige Chinese verzamelkralen, 14x45 mm. Tussen de kralen zitten 14 GG 585/000 gefacetteerde bolletjes, met GG 585/000 karabijnsluiting. ...

A.C. van Noort, groot
Resultaat: 700 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G

Kavel Egypte
Resultaat: 700 EUR

Oude Egyptische bronzen figuur op houten sokkel 20e eeuw 22cm. Cond.: G

Beschilderde barok kast
Resultaat: 700 EUR

Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50

Staande klok
Resultaat: 650 EUR

Buitengewoon grote antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met metaal bewerkte banden en geslepen glas. Bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Zijkanten met glas en afneembaar dak. Ongem...

Amsterdams uurwerk
Resultaat: 650 EUR

Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 650 EUR

18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56