Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Chinese munten/penningen
Resultaat: 65 EUR

Negen oude Chinese munten, 1x one dollar 1911, 1x one dollar 1911, 1x herdenkingsmunt 1644-1661, 1x one dollar 1911, 1x one dollar 1911, 1x munt met lauwerkrans en drank, 1x herdenkingsmunt 1851-1861,...

Kavel briefgeld NL
Resultaat: 40 EUR

Kavel met Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1953, 2x 10 Gulden 1968, 2x 10 Gulden 1997, 2x 5 Gulden 1966 en 2x 5 Gulden 1973.

12x 5 Gulden
Resultaat: 40 EUR

Hollands papiergeld, 12x5 gulden 70er jaren

12 Zilverbonnen
Resultaat: 40 EUR

Twaalf Hollandse zilverbonnen, groot één gulden 40er jaren

2x 25 Gulden
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Hollandse 25 gulden, 1943 en 1955

Diverse munten
Resultaat: 35 EUR

Groot lot diverse munten uit diverse landen, in kluisje, 7x14x8

2 Sets met munten
Resultaat: 30 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede staat.

2 Sets met munten
Resultaat: 30 EUR

Twee boxsets met munten: 1x set van 12 munten waaronder 11x munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x "New Vatican Coins" 5 dollars 2004 en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Eur...

2 Sets met munten
Resultaat: 25 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay 50 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede sta...

2 Sets met munten
Resultaat: 25 EUR

Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten (inlay van 10 eurocent) uit de serie "Het nieuwe geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten (inlay van 1 euro) uit de serie "Het nieuwe geld van Europ...

16 Bankbiljetten NL
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 17 bankbiljetten Nederland + Italië Cond.: ZFR-FR

18 Halve centen
Resultaat: 25 EUR

Achtien halve centen Nederland, 1e helft 20e eeuw

8x 2,5 Gulden
Resultaat: 25 EUR

Papiergeld Nederland 6x 2,5 Gulden, en 2x 1 Gulden 50er jaren

Diverse munten
Resultaat: 15 EUR

Kavel diverse munten o.a: 1x zakje bronzen munten Engeland Cond.: ZFR, 1x zakje diverse munten, 1x kartonnen doosje met BP penningen en speld ziekenhuisverpleging Wet kraamzorg van Koninklijke Begeer ...

Kavel diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten voor de uitzoeker.

3 Bankbiljetten NL
Resultaat: 10 EUR

Drie Nederlandse bankbiljetten (25G, 5G en 2,5G) Cond.: ZFR

22 Diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 22 Nederlandse munten vanaf 1897 tot 1980, Cond.: ZFR-FR