Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Pors. pendulestel
Resultaat: 2.000 EUR

Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam geb...

Staande klok
Resultaat: 650 EUR

Buitengewoon grote antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met metaal bewerkte banden en geslepen glas. Bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Zijkanten met glas en afneembaar dak. Ongem...

Amsterdams uurwerk
Resultaat: 650 EUR

Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G

Lyra pendule, ingelegd
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse Lyra pendule omstreeks 1840 met koper inleg en beeninleg.emaille wijzerplaat (chip, en minimale restauratie aan koperinleg noodzakelijk) origineel 8 daags uurwerk met halfuu...

Defecte pendule
Resultaat: 390 EUR

Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M

Charles Dix pendule
Resultaat: 375 EUR

Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 (brons iets versleten) met emaille wijzerplaat (gecraceleerd) en 8-daags uuwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Cond.: R-G 43x31x13cm. Met ...

Klok, wereldbol
Resultaat: 375 EUR

Compleet uurwerk van een 19e eeuwse beeldenpendule(mysterieus) in goede originele staat 45cm.

3-Delig pendulestel
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans drie delig penduldestel met nimf en putti omstreeks 1870, gemaakt van marmer en compositiemetaal. Origineel 8 daags uurwerk. A.D. Mougin, met halfuurslag in goede originele staat. Cond:G ...

Kogelklok
Resultaat: 300 EUR

Grote messing kogelklok met sneck 2e helft 20e eeuw met onderplaat. Functies niet getest 43x30x32cm. Cond.: G

Friese staartklok, mechaniek
Resultaat: 275 EUR

Friese staartklok ca. 1800 met mechaniek en Timpaankap, halfuurslag en origineel uurwerk (achterglasschilderingen zijn weggepoetst) 146cm. Cond.: R

Tafelklok, kalender
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok omstreeks 1900, met dagindeling, maanstand en bronzen armaturen,Junghans uurwerk in goede staat(functies niet getest) 39x28x13 cm Cond:G

Boulle console
Resultaat: 250 EUR

Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G

Tafelklok
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.

Marmeren zuilenpendule
Resultaat: 200 EUR

Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.

Klok console
Resultaat: 200 EUR

Klok wandconsole 18e eeuw met brons beslagen in originele staat 28x40x19cm.

Charles Dix pendule
Resultaat: 190 EUR

Bronzen vuurvergulde Franse Charles Dix pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerki met halfuurslag en touwtjesslinger, emaille wijzerplaat. Achterpootje afgebroken (en mist), vergulding iets versleten, ver...

Marmeren klokje
Resultaat: 180 EUR

Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.

Friese stoelklok
Resultaat: 175 EUR

Grote oude Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding. 2e helft 20e eeuw. 80cm Cond:G

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.

Marmeren penduleset
Resultaat: 150 EUR

Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1890 van roodaderig marmer met messing. Bevat 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 44cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.

Skeletklok onder stolp
Resultaat: 140 EUR

Oude messing skeletklok met slagwerk en decentrale secondenwijzer, op houten voet met glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 30cm Cond:G

Zwarte tafelklok
Resultaat: 140 EUR

Franse zwarte Louis PHilippe tafelpendule ca. 1870 met messing sierwerk en grote emaille wijzerplaat. bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag. 1 Zijkant mist stukjes fineer, verder in goede staat ...

Beschilderde staartklok
Resultaat: 140 EUR

Handbeschilderde Hollandse friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met Hermle uurwerk, 120cm Cond:G

Schoolklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke notenhouten Henry Deux schoolklok omstreeks 1870, met emaille wijzerplaat en emaille cartouches, origineel uurwerk met halfuurslag.Cond:G 50x39x15cm