Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 15.000 EUR

Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...

2 Schilderijen
Startprijs 7.000 EUR

Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G

Polyfoon met onderkast
Startprijs 5.000 EUR

Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 22.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 24.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Resultaat: 30.000 EUR

Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G

Italiaanse kist
Startprijs 4.250 EUR

Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige p...

Kabinet
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze kabinet met openslaande knieen en lades en bronzen beslag. Kabinet is geheel gerestaureerd.240x185x60 Cond:G

Streek oorhangers
Startprijs 3.000 EUR

Bijzondere kapitale GG 750/000streekoorhangers. Oorhaken met florale bewerking met daaraan een grote ruitvormige hanger voorzien van florale versieringen en een eikel aan de onderzijde. Totale lengte ...

Staande klok
Startprijs 2.900 EUR

Zeldzame 18e eeuwse staande klok gemaakt door Dijkstra Sneek met centrale secondenwijzer, datum, dagaanduiding, maanstand, wekker en kwartierslag op dubbele bel. Mahoniehouten kast met intarsia en geg...

Set GG met panter
Startprijs 2.900 EUR

Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...

Armband met lapis
Startprijs 2.750 EUR

Prachtige armband GG 750/000 met lapis lazulli. Schakelarmband met 8 vierkante schakels voorzien van bewerking met ovaal cabouchon geslepen lapis lazulli, ø 11x8,5 mm, in fraai bewerkte rand. De armba...

Grote pot China, ca. 1900
Resultaat: 16.000 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm

Mahonie kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken. Origineel bronzen beslag en 5 lades onder. In zeer goede originele staat 240x170x60cm.

H.P. Koekkoek
Startprijs 2.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G

Rolex Oyster
Startprijs 2.500 EUR

Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos

Doos voor speelkaarten
Startprijs 2.400 EUR

Exclusieve grote speelkaartendoos van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne voorzien van een afbeelding van een klaver heer. 88 solotniks ( 916/000 zilver Rusland). T...

Choker GG briljant
Startprijs 2.300 EUR

Choker, GG 750/000, met briljant. Fijn gevlochten rond collier met een losse hanger, iets driehoekig met in het midden een grote briljant 0.90ct TC/SI. Naast de middensteen en aan de randen zitten nog...

2 Fam Verte bloempotten
Startprijs 2.000 EUR

twee zeldzame grote chinees porseleinen Familie Verte bloempotten met draken en vogel decors,19e eeuw in goede staat. 23x34 cm.Cond:G

VOC kop & schotel 1728
Resultaat: 4.400 EUR

Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...

Pendule
Startprijs 2.000 EUR

Monumentale 18e eeuwse Franse Louis Seize pendule met origineel uurwerk, 1e vergulding brons met grote figuren 18,5 cm (haarlijn in rechter zuil) groot achtdaags uurwerk met touwtjesslinger (onder afg...

Staande barok klok
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame Duitse eikenhouten staande klok ca. 1880, uurwerk gemerkt M.T. Schutzmarke. Bevat barometer en beelden in de stijlen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 242cm.

Gesig. I. Choultse
Resultaat: 2.000 EUR

Gesigneerd: I. Choultse, bospad in de sneeuw, olieverf op linnen.Cond:G 63x52cm

Gesig. J. Krachkovsky
Startprijs 2.000 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm