Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G
Ring, GG 585/000, met parel en zirkonia's. ø 52 ca 3,2 gr Nieuw
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws bord met floraal decor (randschades) ø23cm. Cond.: M
Zeven delen antiek Chinees porselein: 5 delen Kang Xi (1 schotel en 4 kopjes 17e-18e eeuw), gemerkt. Chips en haarlijnen, lichte beschadigingen, 2 Delen ca. 1900 (gemerkt), kopje beschadigd. Decor van...
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aardbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor (1 schotel met chip) 2xø12cm. Cond.: G
Fraaie geslepen kristallen koekschaal ca 26cm met waaierrand slijpsel en 835\000 zilveren hengsel met parelrand, MT: kled.J.Held-Amsterdam ca 1880 Cond:G
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50
Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59
Twee armbanden met jade. Twee double armbanden met staafjes met daarin jade. Lengte 20 cm
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Terracotta ampfora ca. 1880 met engelenvoorstelling, gemerkt J.M. en nr. 83, in goede originele staat 39cm.
Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.
4 antieke Duitse porseleinen kop en schotel omstreeks 1900,1 KPM floraal en gouddecor,1 Meissen met blauw en goud decor(minimale chip) 1 Weens met groen-blauw bloemendecor, en 1 Schlesie goud en bloem...
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...