Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Wierookbrander
Startprijs 750 EUR

Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...

Zilveren servies
Resultaat: 720 EUR

Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad. Begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G

Engelse naaidoos
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere en zeldzame antieke Engelse naaidoos met sleutel, voorzien van twee porseleinen flacons met stoppen en goudbeschildering en een 7-delig gouden naaigerei bestaande uit: naaischaartje, vinge...

Zilveren dekselschaal
Startprijs 650 EUR

Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...

3-Delige set zilver
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere drie delige zilveren, 835/000 set bestaande uit een mosterdpotje en een peper- en zoutbakje. Louis XVI stijl, versierd met guirlandes en bloemen. Bakjes staan op klauwpootjes en zijn voorzi...

Zilveren visschep
Resultaat: 220 EUR

Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm

Melkglazen bonbonschaaltje
Startprijs 45 EUR

Bijzonder melkglazen bonbonschaaltje voorzien van golfrand met rode bies, met gecontourneerde en gegraveerde 835\000 zilveren biedermeijer hengsel. Mr A.H. Ankum-Zaandam\Amsterdam ca 1860 12x15cm Cond...

3-Armige kandelaar
Startprijs 150 EUR

Fraaie 3 armige kandelaar, zilver 835/000, hoog model voorzien van gelobd floraal motief. 26x15x30 cm Cond G

Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. het geheel is bevestigd op en rijk versierde voet, 33x19c...

Zilveren koektrommel, rond
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...

Zilveren koektrommel
Resultaat: 750 EUR

Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...

Kaasstolp
Startprijs 90 EUR

Geslepen en geetste kaasstolp op originele onderschotel met idem slijpwerk en voorzien van 835\000 zilveren knop met parelrand. Toegeschreven aan Mr.M. Warren Sneek ca 1840. 23x19cm Cond:G

Bestekcassette
Resultaat: 700 EUR

Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...

2 Zilveren tafelstukken
Startprijs 450 EUR

Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken als fazantenhaan en hen. ca 20x9cm onbekende keurmerken, 123gr Cond:G

Doos voor speelkaarten
Startprijs 2.400 EUR

Exclusieve grote speelkaartendoos van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne voorzien van een afbeelding van een klaver heer. 88 solotniks ( 916/000 zilver Rusland). T...

Zilveren opdienlepel
Resultaat: 390 EUR

Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G

Zilveren jardiniere
Startprijs 250 EUR

Antieke ronde 835\000 zilveren jardiniere op drie fraai gestileerde adelaarspoten met originele blauwglazen schaal ca 20cm. keurkamer S'Gravenhagen Anno1879. 7,5cm hoog. Cond:G

Grote gelobde schaal
Startprijs 1.100 EUR

Prachtige grote Hongaars zilveren (800/000) ovale gelobte schaal met florale bewerking langs de rand (1937-1965), 39x33x18cm. ca. 1233gr. Cond.: U

Zilveren dekseldoosje
Resultaat: 55 EUR

Zilveren 835/000 dekseldoosje of visitekaartjes houder met streepdecor en gouden spiegelmonogram. MT J.G Sauveplanne Amsterdam ca 1940. 9,5x7x5x1cm ca 91 gr Cond:G

Zilveren lepelvaas
Startprijs 600 EUR

Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse ...

Zilveren gembercouvert
Startprijs 100 EUR

Bijzonder zilveren gembercouvert, 835/000, Hollands couvert metr fraai floraal gegraveerde stelen en bakken. MT: Barend Cornelis Verkerk, Amsterdam jl: C 1862, ca 73 gr 20 cm Cond U

Hengselmand, parelrand
Startprijs 650 EUR

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 925/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U

Zilveren wandbord
Startprijs 150 EUR

Zilveren wandbord, 835/000, Hollands, met in het midden een voorstelling van een feestende figuren en in de rand twee Hollandse stadsgezichten. De rand is verder versierd met bloemen en vogels. ø 21 c...

3-Delig zilveren servies
Resultaat: 375 EUR

Zilveren 3- delig koffieservies, 835/000, hoogmodel met getrembleerd floraal motief. Bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerschaal met zwarte handvaten. MT: Koninklijke van Kempen en Begeer, Vo...