Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tete Jumeau
Resultaat: 1.050 EUR

Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...

Poppenkeuken + accesoires
Startprijs 375 EUR

Houten poppenkeuken (vermoedelijk Duitsland) ca. 1900-1930 met tegeldecor, blikken haard en diverse accesoires (eethoek, blikken koffiemolen, pannen, ketel, porselein, keramiek etc.). Geheel in goede ...

Speelgoed harlekijn
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...

2x Mahjong spel in koffer
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x in lederen koffer ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken, 1x lederen beklede kist ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken 20-23cm. Cond.: R-G

4x Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Mahjong spelen 20e eeuw: 1x houten doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos en speelstukken van hout met papier be...

4x Mahjong spel
Startprijs 50 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos ca. 1930 met bamboe speelstukken, 1x houten gelakte doos met panda en speelstukken van bamboe, 1x kartonnen doos met houten en papier bedrukte spe...

Modelauto's met displays
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...

Fleischmann speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Kavel oud speelgoed met o.a: 1x stoommachine made in West Germany ca. 1950 (beschadigd), 5x Fleischmann wagons, 1x kindernaaimachine USSR, 10-26cm. Cond.: R

Unica pop
Startprijs 65 EUR

Vooroorlogse Belgische Unica meisjespop ca. 1930 met geleed lichaam van papier machee en celluloid hoofd. Originele kleertjes en schoentjes 38cm. Cond.: G

Popje, ca. 1900
Startprijs 75 EUR

Frans Bella Perpignan popje ca. 1930 van celluloid ( een van de eerste popjes)met originele kleertjes en schoentjes 30cm. Cond.: G

3x Speelgoed wals
Resultaat: 50 EUR

Drie oude speelgoed walsen: 1x plastic wals van "Rex", model "Billy Smoke" met afstandsbediening (bespeeld) 25x14x13cm., 1x blikken groene wals met draaibare chaffeur 27x15x13cm. (redelijke staat) en ...

3x Mahjong spel
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met bamboe beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met bamboe (en been?) speelstukken, 1x blikken doos ca. 1930 met bamboe en benen speelstuk...

4x Mahjong spel
Startprijs 50 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x sigarendoos met bamboe speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen...

Stal
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse speelgoed Erzgebirge stal ca. 1930, origineel beschilderd hout en gelithografeerd. In originele staat met koe en paard 25x31x12cm. Cond.: G

Poppen linnenpers
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten poppen-linnenpers ca. 1900 (werkt met gewicht) in zeer goede originele staat 33x56x31cm.

3x Mahjongg spel
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G

Mahjong spel
Resultaat: 45 EUR

Chinees Mahjongg spel 2e helft 20e eeuw in houten met leder beklede kist. Bevat bamboe met benen speelstukken 9,5x23x14cm. Cond.: G

4x Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met speelstukken van bamboe (en been?), 1x kartonnen doos met speelstukken van houten en papier bedrukt, 1x houten doos ca. 1930 met speelstukken va...

Miniatuur secretaire
Startprijs 50 EUR

Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.

Poppenhuis
Resultaat: 50 EUR

Groot blikken poppenhuis omstreeks 1960 met inventaris, made in Japan. 42x66x22 Cond:R\G

4x Mahjong spel
Resultaat: 70 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met houten stenen en papieropdruk, 1x blikken doos met met speelstukken van bamboe en been, 1x met speelstukken van donkergekleurd bamboe en been, 1x blikken doo...

4x Mahjong spel
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met stof belijmde doos met speelstukken van bamboe en been belijmd ca. 1930, 1x kartonnen doos met speelstukken van hout en papier belijmd, 1x kartonnen doos met...

Bing Bavaria stoommachine
Resultaat: 75 EUR

Oude stoommachine van Bing Bavaria in redelijk tot goede staat 22x22x26cm.

2 Speelgoed auto's
Startprijs 30 EUR

Twee oude speelgoedauto's: 1x rode blikken Schuco Mercedes racewagen ca. 1930 (of later) en 1x metalen Jaguar E-type Bburago, 12-25cm. Cond.: G

4x Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met bamboe stenen, 1x blikken doos met bamboe (en been?) speelstukken en accessoires, 1x kartonnen doos met houten speelstukken, 1x kartonnen doos m...

3x Mahjong spel
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...

Lehmann rails + trafo's
Resultaat: 80 EUR

Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 43x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 1x1300 en 1x 1008-1009) en 2 trafo's (5000 en 6000), fucnties niet getest. In redelijk tot goede staat.

Lehmann rails + trafo's
Resultaat: 80 EUR

Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 45x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 2x1300) en 2 trafo's (5007 en 5075), functies niet getest. In redelijk tot goede staat.

Groot Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G

3x Mahjong spel
Resultaat: 75 EUR

Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met beschilderde houten speelstukken, 1x houten dekseldoos met bamboe en benen speelstukken en 1x houten schuifdoos ca. 1930 met stenen bedrukte s...

Divers Lehmann
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse Lemann L.G.B. (G-Scale) onderdelen o.a: 5034, 1x brug, lantaarns, electra, miniaturen etc.

6 Delen Lehmann
Resultaat: 60 EUR

Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) o.a.: 1x 5069, 1x 4042, 1x 4021 en 1x 4065, gebruikerssporen en condities tussen Matig en Goed.

Model Stephenson's Rocket
Resultaat: 50 EUR

Leuk schaalmodel van "Stephenson's Rocket", bevestigd op houten voet met rails 22,5x24x9cm.(afmeting model), lichte oxidiatie. Cond.: R-G

Mamod SE2 stoommachine
Resultaat: 30 EUR

Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.

Mamod stoommachine
Resultaat: 25 EUR

Mamod stoommachine in redelijke staat 18x15x18cm.

Lehmann 2040
Resultaat: 40 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.

Lehmann 2030
Resultaat: 75 EUR

Lehmann L.G.B. 2030 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, bespeeld (gebruikssporen), in redelijke staat.

Kinder naaimachine
Resultaat: 30 EUR

Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.

Lehmann 2045
Resultaat: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest, Cond.: G

Lehmann 2045
Resultaat: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest,Cond.: G

Lehmann 2040
Resultaat: 170 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G

Lehmann 2090
Resultaat: 50 EUR

Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2095
Resultaat: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2051
Resultaat: 160 EUR

Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2066
Resultaat: 140 EUR

Lehmann L.G.B. 2066 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2015 D
Resultaat: 100 EUR

Lehmann L.G.B. 2015 D (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2075
Resultaat: 50 EUR

Lehmann L.G.B. 2075 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2033
Resultaat: 75 EUR

Lehmann L.G.B. 2033 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.: R-G