Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met bamboe stenen, 1x blikken doos met bamboe (en been?) speelstukken en accessoires, 1x kartonnen doos met houten speelstukken, 1x kartonnen doos m...

3x Mahjong spel
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...

Lehmann rails + trafo's
Resultaat: 80 EUR

Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 43x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 1x1300 en 1x 1008-1009) en 2 trafo's (5000 en 6000), fucnties niet getest. In redelijk tot goede staat.

Lehmann rails + trafo's
Resultaat: 80 EUR

Kavel met veel Lehmann L.G.B. (G-Scale) rails ( 45x 1100, 6x 1500, 29x 1000, 3x 1200 en 2x1300) en 2 trafo's (5007 en 5075), functies niet getest. In redelijk tot goede staat.

Groot Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G

3x Mahjong spel
Resultaat: 75 EUR

Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met beschilderde houten speelstukken, 1x houten dekseldoos met bamboe en benen speelstukken en 1x houten schuifdoos ca. 1930 met stenen bedrukte s...

Divers Lehmann
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse Lemann L.G.B. (G-Scale) onderdelen o.a: 5034, 1x brug, lantaarns, electra, miniaturen etc.

6 Delen Lehmann
Resultaat: 60 EUR

Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) o.a.: 1x 5069, 1x 4042, 1x 4021 en 1x 4065, gebruikerssporen en condities tussen Matig en Goed.

Model Stephenson's Rocket
Resultaat: 50 EUR

Leuk schaalmodel van "Stephenson's Rocket", bevestigd op houten voet met rails 22,5x24x9cm.(afmeting model), lichte oxidiatie. Cond.: R-G

Mamod SE2 stoommachine
Resultaat: 30 EUR

Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.

Mamod stoommachine
Resultaat: 25 EUR

Mamod stoommachine in redelijke staat 18x15x18cm.

Lehmann 2040
Resultaat: 40 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.

Lehmann 2030
Resultaat: 75 EUR

Lehmann L.G.B. 2030 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, bespeeld (gebruikssporen), in redelijke staat.

Kinder naaimachine
Resultaat: 30 EUR

Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.

Lehmann 2045
Resultaat: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest, Cond.: G

Lehmann 2045
Resultaat: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest,Cond.: G

Lehmann 2040
Resultaat: 170 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G

Lehmann 2090
Resultaat: 50 EUR

Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2095
Resultaat: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2051
Resultaat: 160 EUR

Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2066
Resultaat: 140 EUR

Lehmann L.G.B. 2066 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2015 D
Resultaat: 100 EUR

Lehmann L.G.B. 2015 D (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2075
Resultaat: 50 EUR

Lehmann L.G.B. 2075 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2033
Resultaat: 75 EUR

Lehmann L.G.B. 2033 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.: R-G