Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mamod stoommachine
Resultaat: 25 EUR

Mamod stoommachine in redelijke staat 18x15x18cm.

Poppen linnenpers
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten poppen-linnenpers ca. 1900 (werkt met gewicht) in zeer goede originele staat 33x56x31cm.

3x Mahjongg spel
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G

2 Speelgoed auto's
Startprijs 30 EUR

Twee oude speelgoedauto's: 1x rode blikken Schuco Mercedes racewagen ca. 1930 (of later) en 1x metalen Jaguar E-type Bburago, 12-25cm. Cond.: G

Divers Lehmann
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse Lemann L.G.B. (G-Scale) onderdelen o.a: 5034, 1x brug, lantaarns, electra, miniaturen etc.

Mamod SE2 stoommachine
Resultaat: 30 EUR

Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.

Kinder naaimachine
Resultaat: 30 EUR

Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.

Lehmann 2020
Resultaat: 30 EUR

Lehmann L.G.B. 2020 (G-Scale) in redelijk tot goede staat, functies niet getest.

Steiff beer + koe
Startprijs 30 EUR

Antieke Steiff Poes omstreeks 1930, en een houtgesneden koe omstreeks 1900(oren en hoorns af, mooie kwaliteit) 7-10cm Cond:R\G

3x Mahjong spel
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...

3x Mahjong spel
Resultaat: 75 EUR

Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met beschilderde houten speelstukken, 1x houten dekseldoos met bamboe en benen speelstukken en 1x houten schuifdoos ca. 1930 met stenen bedrukte s...

Lehmann 2040
Resultaat: 40 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.

Mahjong spel
Resultaat: 45 EUR

Chinees Mahjongg spel 2e helft 20e eeuw in houten met leder beklede kist. Bevat bamboe met benen speelstukken 9,5x23x14cm. Cond.: G

4x Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Mahjong spelen 20e eeuw: 1x houten doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos en speelstukken van hout met papier be...

4x Mahjong spel
Startprijs 50 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos ca. 1930 met bamboe speelstukken, 1x houten gelakte doos met panda en speelstukken van bamboe, 1x kartonnen doos met houten en papier bedrukte spe...

Fleischmann speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Kavel oud speelgoed met o.a: 1x stoommachine made in West Germany ca. 1950 (beschadigd), 5x Fleischmann wagons, 1x kindernaaimachine USSR, 10-26cm. Cond.: R

3x Speelgoed wals
Resultaat: 50 EUR

Drie oude speelgoed walsen: 1x plastic wals van "Rex", model "Billy Smoke" met afstandsbediening (bespeeld) 25x14x13cm., 1x blikken groene wals met draaibare chaffeur 27x15x13cm. (redelijke staat) en ...

3x Mahjong spel
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met bamboe beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met bamboe (en been?) speelstukken, 1x blikken doos ca. 1930 met bamboe en benen speelstuk...

4x Mahjong spel
Startprijs 50 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x sigarendoos met bamboe speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met houten beschilderde speelstukken, 1x kartonnen...

Stal
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse speelgoed Erzgebirge stal ca. 1930, origineel beschilderd hout en gelithografeerd. In originele staat met koe en paard 25x31x12cm. Cond.: G

4x Mahjong spel
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met speelstukken van bamboe (en been?), 1x kartonnen doos met speelstukken van houten en papier bedrukt, 1x houten doos ca. 1930 met speelstukken va...

Miniatuur secretaire
Startprijs 50 EUR

Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.

Poppenhuis
Resultaat: 50 EUR

Groot blikken poppenhuis omstreeks 1960 met inventaris, made in Japan. 42x66x22 Cond:R\G

4x Mahjong spel
Resultaat: 70 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met houten stenen en papieropdruk, 1x blikken doos met met speelstukken van bamboe en been, 1x met speelstukken van donkergekleurd bamboe en been, 1x blikken doo...