Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande barok klok
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame Duitse eikenhouten staande klok ca. 1880, uurwerk gemerkt M.T. Schutzmarke. Bevat barometer en beelden in de stijlen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 242cm.

Eiken beelden klok
Startprijs 1.250 EUR

Eikenhouten staande klok met poppen in de stijlen ca. 1900 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 226cm.

Olifantenpendule
Startprijs 800 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...

Staande klok
Resultaat: 650 EUR

Buitengewoon grote antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met metaal bewerkte banden en geslepen glas. Bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Zijkanten met glas en afneembaar dak. Ongem...

Pendule met 3 putti's
Startprijs 850 EUR

Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G

Staande klok
Startprijs 2.900 EUR

Zeldzame 18e eeuwse staande klok gemaakt door Dijkstra Sneek met centrale secondenwijzer, datum, dagaanduiding, maanstand, wekker en kwartierslag op dubbele bel. Mahoniehouten kast met intarsia en geg...

Pors. pendulestel
Resultaat: 2.000 EUR

Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam geb...

Schwarzwalder klok
Startprijs 350 EUR

Originele Black Forest tafelklok omstreeks 1870 met eikenbladdecor, bokje en roofvogel, in zeer goede originele staat met origineel Frans uurwerk St Marti (wijzers mogelijk niet origineel) stil uurwer...

Friese stoelklok
Startprijs 450 EUR

Grote 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker in goede originele staat (1 stukje verf van de wijzerplaat af) 73x33x27cm. Cond.: G

Friese staartklok, mechaniek
Resultaat: 275 EUR

Friese staartklok ca. 1800 met mechaniek en Timpaankap, halfuurslag en origineel uurwerk (achterglasschilderingen zijn weggepoetst) 146cm. Cond.: R

Stoelklok
Startprijs 700 EUR

Oude Hollandse stoelklok 20e eeuw met getorst bronzen uurwerk naar 18e eeuwse voorbeeld, gemaakt door Chris van der Klaauw. Bevat wekkerfunctie. Mogelijk beschilderd door Jac Willemsen, vervaardigd ca...

Amsterdams uurwerk
Resultaat: 650 EUR

Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G

Kogelklok
Resultaat: 300 EUR

Grote messing kogelklok met sneck 2e helft 20e eeuw met onderplaat. Functies niet getest 43x30x32cm. Cond.: G

Charles Dix pendule
Resultaat: 190 EUR

Bronzen vuurvergulde Franse Charles Dix pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerki met halfuurslag en touwtjesslinger, emaille wijzerplaat. Achterpootje afgebroken (en mist), vergulding iets versleten, ver...

Charles Dix pendule
Resultaat: 375 EUR

Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 (brons iets versleten) met emaille wijzerplaat (gecraceleerd) en 8-daags uuwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Cond.: R-G 43x31x13cm. Met ...

Klok, wereldbol
Resultaat: 375 EUR

Compleet uurwerk van een 19e eeuwse beeldenpendule(mysterieus) in goede originele staat 45cm.

Jugendstil staande klok
Startprijs 800 EUR

Zeldzame antieke notenhouten Jugendstil klok, Duitsland omstreeks 1900 met floraal snijwerk, recentelijk proffessioneel gerestaureerd , met messing en origineel uurwerk. 213cm Cond:ZG

Zuilen pendule
Startprijs 225 EUR

Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR

antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.

Skeletklok onder stolp
Resultaat: 140 EUR

Oude messing skeletklok met slagwerk en decentrale secondenwijzer, op houten voet met glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 30cm Cond:G

Zwarte tafelklok
Resultaat: 140 EUR

Franse zwarte Louis PHilippe tafelpendule ca. 1870 met messing sierwerk en grote emaille wijzerplaat. bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag. 1 Zijkant mist stukjes fineer, verder in goede staat ...

Figurenpendule ca. 1900
Startprijs 100 EUR

Franse pendule ca. 1900 met compositie metalen figuur en bruin geaderd marmer. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Achterpoot afgebroken maar erbij, verder in goede staat 50cm. Met slinger en sleut...

Staand klokje
Startprijs 250 EUR

Franse tafelklok (bakkersklok) 19e eeuw met zichtbaar uurwerk (zonder slagwerk). Beschilderde kast met floraal gouddecor, geheel in zeer goede originele staat 38x24x11cm.

Engelse staande klok
Startprijs 750 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met bandintarsia, gesigneerd uurwerk: Rob Ganley Chester. 8-daags uurwerk met maanstand, seconden en dagaanduiding, gegraveerder verzilverde w...