Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden naaiset
Resultaat: 900 EUR

Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...

Bestek cassette, zilver
Resultaat: 800 EUR

Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...

Zilveren bestekkoffer
Resultaat: 800 EUR

Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....

2 Zilveren fazanten
Resultaat: 775 EUR

Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...

Zilv. servies, 4-delig
Resultaat: 750 EUR

Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G

Zilv. servies in koffer
Resultaat: 620 EUR

Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...

Zilveren suikerdoos
Resultaat: 500 EUR

Zilveren scharnierende dekseldoos, rijkelijk bewerkt met roosmotief, staand op 4 pootjes, Z-keur, MT: KA, ca. 370gr. 14x11x12cm. Cond.: G

Theeservies
Resultaat: 430 EUR

Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R

Zilveren serviesje
Resultaat: 350 EUR

Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...

2 Strooiers, boer en boerin
Resultaat: 350 EUR

Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G

Hollands zilv. dienblad, houten blad
Resultaat: 350 EUR

Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 330 EUR

Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U

Zilveren koektrommel + onderschotel
Resultaat: 300 EUR

Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U

Zilveren koektrommel
Resultaat: 300 EUR

Zeer fraaie zilveren ovale koektrommel, Hollands strak model met scharnier, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: H 1917, ca. 361gr., 16x11x7,5cm. Cond.: G-U

Zilveren suikercoupe
Resultaat: 280 EUR

Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...

Zilveren Joodse ratel
Resultaat: 260 EUR

Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.

Zilveren kan
Resultaat: 250 EUR

Grote epmire zilveren kan op voet met houten greep en knop.925/000, MT: W & H, ca. 728gr. 25x22cm. Cond.: G

Zilveren juskom op voet
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G

2 Bierpullen
Resultaat: 200 EUR

Stel geslepen bierpullen met vlakverdeling tussen koordrand en geslepen ster op de bodem met oorgreep en zilveren (835/000) klepdeksel met duimgreep en dubbele parelrand. Op het deksel een spiegelgrav...

3 Delen zilver
Resultaat: 190 EUR

Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...

Zilv. bestek; 6 lepels, 6 vorken
Resultaat: 180 EUR

Zilveren bestek Haags lofje, deels voorzien van gravure, bestaande uit 6 lepels en 6 vorken. Diverse jaarletters en en diverse merktekens (o.a: van kempen, Gerritsen en van Kempen), tevens 1 lepel Hol...

Zilveren strooier
Resultaat: 175 EUR

Antieke zilveren strooier met afneembare dop d.m.v. bajonetsluiting, 835/000, ca. 227gr., 20xø7cm. Cond.: G

Bijbel + pijpje
Resultaat: 170 EUR

Bijbel met zwart fluweel, zilveren randen en versieringen (835/000), midden 18e eeuw (kleinkeur) 13x8x3cm. Tevens een pijpje voorstellend een man op paard, 835/000, MT: Wed. Hendrik Zieldorff Schoonho...

Handje met zilver
Resultaat: 170 EUR

Aziatisch hardhouten vruchtbaarheidshanger met zilveren nagels aan zilveren montuur, filigrain bewerkt, waaraan zilveren jasseronarmbandje, L.: 15cm. Cond.: G