Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Goudbaar 100 gram
Resultaat: 2.525 EUR

Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.

2 Sets met gouden munten
Resultaat: 1.075 EUR

Twee boxsets met 60 gouden (999/000) munten uit de serie "Kleinste goudmunten v/d wereld", totaalgewicht munten ca. 43,8gr. Allen in zeer goede staat.

7 Gouden 10 gulden munten
Resultaat: 1.060 EUR

Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+

6 Gouden munten en 1 kopie
Resultaat: 600 EUR

Kavel van 6 gouden munten: 1x 5 gulden Juliana 1980, , 1x 10 gulden Wilhelmina 1912, 3x gouden dukaten (2x 1986, 1x 1985, ca. 3,494gr. 983/000) en 1x 50 unie daalder 14kr. ca. 6,2gr., tevens een kopie...

Set met 24 zilv. munten
Resultaat: 210 EUR

Boxset met 24 zilveren (999/000) munten van $20 uit de serie "Europa Herdenkingsmunten". Totaalgewicht munten ca. 480gr., allen in zeer goede staat.

2 Sets met 24 zilv. munten
Resultaat: 180 EUR

Twee boxsets met in totaal 24 zilveren munten (925/000 - 999/000) met o.a: 4 replica's van 1 gulden (1694, 1680, 1680 en 1786), herdenkingsmunten Europa 20 Dollar en diverse andere zilveren munten. To...

Gouden 10G
Resultaat: 150 EUR

Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR

Zilveren munten
Resultaat: 115 EUR

Tasje met penningen en Nederlands bankbiljet van 2,5G. Tevens een zakje met zilveren guldens, rijksdaalders en tientjes, Cond.: ZFR

Set met 24 zilv. munten
Resultaat: 110 EUR

Boxset met 24 zilveren munten waaronder: 16x zilveren (925/000) munten van $20 uit de serie "Europa Herdenkingsmunten" en 8x zilveren (925/000) munten uit de serie "De nieuwe EU-landen". Totaalgewicht...

Diverse munten
Resultaat: 110 EUR

Diverse Nederlandse nikkelen en zilveren munten, 25x Nederland en 1x USA. Bevat onder andere oude guldens, 2,5G, 10G en 50G, Cond.: PR-ZFR

Set met 12 zilv. munten
Resultaat: 100 EUR

Boxset met 12 zilveren (925/000) "replica" munten, totaalgewicht munten ca. 366gr. Allen in zeer goede staat.

2 Penningen/Munten Chinees
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinese grote penningen Cond.: PR-

4 Zilv. Chinese munten
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren Chinese/Japanse munten Cond.: ZFR

14 Zilveren munten
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 14 zilveren munten: 7x 50 gulden munten diverse jaartallen, 6x Juliana gulden en 1x 2,5 gulden Juliana 1962.

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Diverse munten: Zwitserland zilver + brons rappen ca. 1800, duiten Holland, 1 dime USA, Frankrijk en Zweden Cond.: FR-ZFR

Diverse munten
Resultaat: 40 EUR

Penningen en munten met randje. Zilveren, bronzen en nikkelen munten en penningen uit diverse landen, Cond.: ZFR

2 Sets met munten/hangers
Resultaat: 40 EUR

Twee boxsets met munten/amuletten: 1x box met 12 munten uit de serie "Het nieuwe geld van Europa" met 12 plated munten voorzien van inlay van 1 eurocent en 1x box met 12 amuletten uit de serie "Keltis...

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse munten waaronder: 2x boek met proefdrukken euromunten (1 boek mist de helft van de munten), 1x vaticaanstad euromunt 5 dollar, 1x inlaydruk Vaticaanstad, 1x munt Europa 1998, 1x inlaydru...

Doos centen + 16 munten
Resultaat: 25 EUR

Doosje centen (ca. 840 stuks), 16 munten en Engelse gewichten ca. 1800, Cond.: ZFR

Diverse jaarsets
Resultaat: 20 EUR

Veertien diverse jaarsets van 1982 t/m 1995 nieuw in verpakking met o.a: 1x nieuwe set provinciestuivers Koninkrijk der Nederlanden en 1x uitgave set euro's Cond.: G

Spaarpot met munten/briefgeld
Resultaat: 15 EUR

Kavel diverse munten in een blik (ca. 912gr.) Duits + Nederlands, 2 briefjes van 5 gulden en 11 penningen Koninklijk huis

Diverse munten
Resultaat: 15 EUR

Kavel munten met o.a: 1/2 cent 1822, 2,5 cent 1890, 16 munten van 10 cent zilver (1912, 1917, 2x 1918, 1x 1928, 2x 1936, 2x 1937, 3x 1938, 1x 1939 en 3x 1941).