afgesloten

23. Januariveiling 2015

afgesloten | Veiling

09.01.2015 – 10.01.2015

1559 Resultaten
Yixing trekpotje, ronde pot
6050
Yixing trekpotje, ronde pot

7.000 EUR

Yixing theepotje
6027
Yixing theepotje

6.500 EUR

Penselenpot met tekst
6044
Penselenpot met tekst

5.300 EUR

H.P. Koekkoek
1018
H.P. Koekkoek

4.000 EUR

Vleugel
4012
Vleugel

3.600 EUR

Jan Fabius
1011
Jan Fabius

3.500 EUR

Beelden vitrinekast
4001
Beelden vitrinekast

2.750 EUR

Goudbaar 100 gram
2706
Goudbaar 100 gram

2.525 EUR

2 Empire kandelaren
2007
2 Empire kandelaren

2.200 EUR

IWC horloge
538
IWC horloge

2.000 EUR

Schilderij, monogram FFH
1006
Schilderij, monogram FFH

2.000 EUR

D.P. van Lokhorst
1009
D.P. van Lokhorst

2.000 EUR

Soldatenkamp
1031
Soldatenkamp

2.000 EUR

H.J. Wijngaarden
1042
H.J. Wijngaarden

1.800 EUR

Halbankje
4019
Halbankje

1.750 EUR

Herman Brood
1007
Herman Brood

1.700 EUR

Aquarel, J.H. Weissenbruch
1000
Aquarel, J.H. Weissenbruch

1.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
1016

1.500 EUR

Jan te Wierik, blauw
1061
Jan te Wierik, blauw

1.500 EUR

Bilbliotheek ca. 500 boeken
2001
Bilbliotheek ca. 500 boeken

1.500 EUR

Chine de commande setje
6002
Chine de commande setje

1.500 EUR

Fam Verte vaas
6366
Fam Verte vaas

1.500 EUR

Armband GG citrien
227
Armband GG citrien

1.400 EUR

Schilderij, Hobbe Smit
1005
Schilderij, Hobbe Smit

1.400 EUR