Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Krist. bowlpot, zilv. lepel
Resultaat: 85 EUR

Kristallen geëtste bowlpot op onderschotel met Hollands zilveren bowllepel met gecontourneerde en handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur eind 1800, MT: Kalberg Den Bosch, ca. 47gr. L.: 26cm. Cond.: ...

Kristallen kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Grote zware Villeroy & Boch kristallen 3-lichts kaarskandelaar ca. 1980 in goede staat 42x34x12cm.

8 Glazen
Resultaat: 500 EUR

Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.

Kristalpot + lepel
Startprijs 100 EUR

Zeer grote oude kristallen geslepen bowlpot met originele geslepen lepel ca. 1930 in goede staat 49xø27cm.

Baccarat Diva vaas 50cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Baccarat kristallen vaas, model Diva in zeer goede staat (aankoopprijs: € 3.900,-) 49x25x11cm.

Loetz schaaltje
Resultaat: 95 EUR

Antiek glazen Jugendstil Loetz schaaltje, 3-kleurig (neutraal/groen/bruin), gesigneerd en in goede staat 5x12x12cm.

Glazen Jugendstil vaas
Startprijs 95 EUR

Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.

Seguso kandelaar
Startprijs 450 EUR

Venetiaanse mondgeblazen kandelaar (Seguso) ca. 1900 met decor van goud, flora en Romeinse (naakte) figuren. In zeer goede staat (losse lekranden) 37x33x17cm.

2 Druppelkaraffen
Resultaat: 80 EUR

Twee zware kristallen geslepen druppelkaraffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø18cm.

Gembercoupe + azijnstel
Resultaat: 85 EUR

Twee delen 19e eeuws kristal: 1x 6-delig azijnstel en 1x grote gembercoupe 23-30cm. Cond.: G

Biedermeier kristallen set
Resultaat: 75 EUR

Prachtige Hollandse biedermeier kristallen 6-delige tafelset met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat met minimale chip 26xø19cm.

Bowlpot + 5 glazen
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G

Kristallen mand
Startprijs 70 EUR

Grote zware kristallen geslepen fruitmand 2e helft 20e eeuw in goede staat 36x37x29cm.

2 Russische glazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.

2 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Twee delen ruit- en waaierkristal ca. 1910: 1x rozensteker en 1x karaf 15-18cm. Cond.: G

6 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw

2 Kristallen bierkruiken
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 80 EUR

Twee zware kristallen likeurkaraffen: 1x FC. Twente 1965 gegraveerd en 1x met wild in natuur graveringen 16-17cm. Cond.: G

2 Kristallen schenkkannen
Startprijs 50 EUR

Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.

Wijnkoeler
Startprijs 25 EUR

Geslepen kristallen wijnkoeler met ronde oren 18x18cm.

6 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 6 delen oud glaswerk o.a: 1 stel glasfusing vazen ca. 1930, 1x geschulpte vaas (rood/blauw/geel) Fusing, 1x kraagvaas ca. 1980, 1x gele vaas ca. 2000, 23-36cm. Cond.: G

9 Roemers
Startprijs 80 EUR

Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek ruit/waaierkristal 19e eeuw: 1x marmelade dekselpotje 13xø10cm. en 1x rozensteker (2-delig) 13xø14,5cm. Minimale chip mogelijk

Divers waaierkristal (21x)
Startprijs 40 EUR

Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G