Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Zilv. Chinese munten
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren Chinese/Japanse munten Cond.: ZFR

2 Penningen/Munten Chinees
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinese grote penningen Cond.: PR-

7 Gouden 10 gulden munten
Resultaat: 1.060 EUR

Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+

2 Sets met gouden munten
Resultaat: 1.075 EUR

Twee boxsets met 60 gouden (999/000) munten uit de serie "Kleinste goudmunten v/d wereld", totaalgewicht munten ca. 43,8gr. Allen in zeer goede staat.

8 Zilv. munten van 2 stuiver
Startprijs 100 EUR

Acht zilveren munten van 2 stuiver (provinciaal) Holland

20 Penningen etc.
Startprijs 175 EUR

Kavel van 20 penningen/munten uit diverse landen (Japan, Nederland, Frankrijk, USA etc.). Leuk kavel in cassette

Goudbaar 100 gram
Resultaat: 2.525 EUR

Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.

6 Zilv. munten, België
Startprijs 80 EUR

Zes zilveren munten België 50-100 Frank, Cond.: ZFR

10 Zilv. munten, België
Startprijs 125 EUR

Tien zilveren munten België 50-100 Frank, Cond.: ZFR

2 Sets met 24 zilv. munten
Resultaat: 180 EUR

Twee boxsets met in totaal 24 zilveren munten (925/000 - 999/000) met o.a: 4 replica's van 1 gulden (1694, 1680, 1680 en 1786), herdenkingsmunten Europa 20 Dollar en diverse andere zilveren munten. To...

Diverse munten
Resultaat: 40 EUR

Penningen en munten met randje. Zilveren, bronzen en nikkelen munten en penningen uit diverse landen, Cond.: ZFR

Kavel diversen
Startprijs 80 EUR

Kavel diverse munten (echt en namaak) (o.a China, Engeland en USA), tevens ook enkele zilveren munten (Duitsland, België), Cond.: FR-ZFR

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Diverse munten: Zwitserland zilver + brons rappen ca. 1800, duiten Holland, 1 dime USA, Frankrijk en Zweden Cond.: FR-ZFR

20 Penningen in cassette
Startprijs 225 EUR

Cassette met 20 bronzen penningen uit diverse landen, Cond.: ZFR-PR

Set met 12 zilv. munten
Resultaat: 100 EUR

Boxset met 12 zilveren (925/000) "replica" munten, totaalgewicht munten ca. 366gr. Allen in zeer goede staat.

Set met 24 zilv. munten
Resultaat: 110 EUR

Boxset met 24 zilveren munten waaronder: 16x zilveren (925/000) munten van $20 uit de serie "Europa Herdenkingsmunten" en 8x zilveren (925/000) munten uit de serie "De nieuwe EU-landen". Totaalgewicht...

Set met 24 zilv. munten
Resultaat: 210 EUR

Boxset met 24 zilveren (999/000) munten van $20 uit de serie "Europa Herdenkingsmunten". Totaalgewicht munten ca. 480gr., allen in zeer goede staat.

18 Diverse biljetten
Startprijs 60 EUR

Kavel met 18 diverse bankbiljetten, diverse kwaliteiten, leuk voor de beginner (Indonesië, Ned. Indië, Suriname)

5 Biljetten NL
Startprijs 40 EUR

Vijf Nederlandse bankbiljetten in diverse kwaliteiten, 1940-1941 en 1948.

Diverse munten
Startprijs 25 EUR

Kavel diverse munten o.a: 1x zakje bronzen munten Engeland Cond.: ZFR, 1x zakje diverse munten, 1x kartonnen doosje met BP penningen en speld ziekenhuisverpleging Wet kraamzorg van Koninklijke Begeer ...

6 Gouden munten en 1 kopie
Resultaat: 600 EUR

Kavel van 6 gouden munten: 1x 5 gulden Juliana 1980, , 1x 10 gulden Wilhelmina 1912, 3x gouden dukaten (2x 1986, 1x 1985, ca. 3,494gr. 983/000) en 1x 50 unie daalder 14kr. ca. 6,2gr., tevens een kopie...

42 Bankbiljetten
Startprijs 40 EUR

Groen boek met 42 bankbiljetten (diverse landen en diverse kwaliteiten). Zeer leuk kavel voor de wereldverzamelaar, Cond.: UNC-Goed

12 Chinese munten
Startprijs 50 EUR

Twaalf Chinese munten, nikkel en zilver, Cond.: ZFR

Gouden 10G
Resultaat: 150 EUR

Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR