Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfts olie- en azijnstel
Startprijs 250 EUR

Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.

Fam Rose kan met zilver
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie roze schenkkan met zilveren monturen en decor van flora en goud 15x11xø8cm.

Chine de commande setje
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...

Chicken cup
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.

Limoges dekselpot
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van figuren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde o...

Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G

Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G

Delfts bord met spreuk
Startprijs 150 EUR

Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G

2 Meissen kandelaren
Startprijs 600 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen 2-delige kandelaren ca. 1900 (Knauf) met decor van flora en goud. 1 Kandelaar heeft de bovenrand gebarsten 27x20x11cm. Cond.: R-G

2 Vierkante vazen
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G

2 Franse vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee grote oude Franse Limoges porseleinen amfora vazen in empire stijl met figurendecors en vergulding ca. 1900-1930 (1 vaas met chip) 33x20xø11cm. Cond.: R-G

Meissen vogel
Resultaat: 70 EUR

Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.

Doos pijpen
Startprijs 350 EUR

Groot kavel antieke pijpen en pijpenkoppen (porselein ca. 1900 en later) o.a: reservisten, zilver met hout, meerschuim etc. (Duitsland). Een aantal zijn helemaal compleet, interessant kavel voor de ve...

2 Delfts bonte koeien
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Hollandse Delfts bonte keramieken koeien met polychroom floraal decor (gerestaureerd) 9x14,5x5cm. en 9x14x6cm. Cond.: R

8 Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Acht zeldzame 18e eeuwse Delfts bonte borden met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt "P". Lichte glazuur-randschades ø20cm. Cond.: G

Vaas, geel glazuur
Resultaat: 425 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.

2 Porseleinen kandelaren
Startprijs 450 EUR

Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met diverse putti en opgewerkte bloemen, gemerkt A.B. 20e eeuw. In goede staat, minimale chip mogelijk 47x40x23cm. Cond.: G

Wierookpot met glazuur
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G

Perzische pot, turkoois glazuur
Resultaat: 380 EUR

Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.

Perzische schaal
Resultaat: 260 EUR

Zeldzame Perzische terracotta schaal ca. 1500, bewerkt met ivoorkleurige en trokiis glazuur (chip uit voetrand) 13xø18cm.

Perzische vaas, pauwe-oog
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Perzische terracotta vaas ca. 1500 met pauweoog glazuur. In zeer goede originele staat 24xø19cm.

Imari kraagvaas
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e-19e eeuwse imari porseleinen kraagvaas met decor van paradijsvogels in bloesemboom 62x27cm. Cond.: G

2 Imari kraagvazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G