Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Steinway vleugel 4208
Steinway vleugel

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Russische pastel, naakte vrouw 1042
Russische pastel, naakte vrouw

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Russisch portret 1087
Russisch portret

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Klapmuts kom 6001
Klapmuts kom

Resultaat:

3.600 EUR

Verkocht
Staande klok, Amsterdams model 3501
Staande klok, Amsterdams model

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4000
Mahonie kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Barometer 2008
Barometer

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Groot bronzen beeld 5017
Groot bronzen beeld

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Schilderij, branding 1109
Schilderij, branding

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Fam Rose kom Guang Xu 6041
Fam Rose kom Guang Xu

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Penselenvaas 6044
Penselenvaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Penselenpot 6043
Penselenpot

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Aquarel, Mesdag 1021
Aquarel, Mesdag

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2 Kang Xi borden 6026
2 Kang Xi borden

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw met sigaret 1002
Schilderij, vrouw met sigaret

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Pendule met groot beeld 3503
Pendule met groot beeld

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2-Deurs porseleinkast 4009
2-Deurs porseleinkast

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Renaissance kist 4054
Renaissance kist

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Rijring WG 5 carree briljanten 669
Rijring WG 5 carree briljanten

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2 Deuren 4207
2 Deuren

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Parelcollier Tahitie 463
Parelcollier Tahitie

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Russisch portret met cactus 1033
Russisch portret met cactus

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Schilderij, meisje met hond 1043
Schilderij, meisje met hond

Resultaat:

1.100 EUR