Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot bronzen beeld
Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.

Bronzen figuur, stier
Resultaat: 800 EUR

Grote bronzen stier ca. 1900 op marmeren sokkel, geen signatuur gevonden 27x39x18cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Stansecu
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G

Groot beeld
Resultaat: 650 EUR

Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.

Bronzen vrouw met kleed
Resultaat: 600 EUR

Groot antiek bronzen figuur, voorstellend een Romeinse vrouw van Gautier Witeur ca. 1900. In goede originele staat met mooie patina 57cm.

Beeld, Bachus met instrument
Resultaat: 350 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Resultaat: 330 EUR

Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...

Schaal, Kossowski
Resultaat: 325 EUR

Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G

Spekstenen figuur
Resultaat: 300 EUR

Marmeren figuur ca. 1900, voorstellend een jongen aan het tekenen. Gesigneerd Ganova (stuk bij sokkel gelijmd) 44cm. Cond.: R

2 Afrikaanse figuren
Resultaat: 300 EUR

Twee grote zware oude Afrikaanse houtgesneden figuren voorstellend een krijger met zijn vrouw 20e eeuw 126-127cm. Cond.: G

Bronzen groepje, vogelnest
Resultaat: 260 EUR

Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G

Boekensteun eekhoorn
Resultaat: 230 EUR

Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G

Houtgesneden figuur
Resultaat: 200 EUR

Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G

Beeld, jongen bij boom
Resultaat: 200 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G

Bronzen jongen, vissers
Resultaat: 170 EUR

Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met sigaret, gesigneerd Füller/Fübben/Fübborg? 30cm. Cond.: G

Bronzen vrouwelijk naakt
Resultaat: 160 EUR

Moderne bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellend een naakte dame 42cm. Cond.: G

Buste Napoleon
Resultaat: 160 EUR

Bronzen buste op marmeren voet, voorstellend Napoleon Bonaparte 21e eeuw in goede staat 43cm.

Art Deco vrouw,
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse Art Deco figuur ca. 1920 van gips (bronskleurig gepatineerd), voorstellend een naakte dame, getiteld "Reveil" 72cm. Cond.: G

Buste adelaar
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen figuur in Art Deco stijl 21e eeuw, voorstellend een adelaarskop op gestyleerde zwart marmeren voet. Gesigneerd C.J. Verhoeff 45cm. Cond.: G

Samac beeld, putti
Resultaat: 140 EUR

Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G

Jugendstil glazen schaaltje
Resultaat: 140 EUR

Oude Loetz stijl glazen schaal ca. 1900 (of later) 6-13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, tijger
Resultaat: 135 EUR

Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.

Houten hert
Resultaat: 130 EUR

Originele Schwarzwald handgestoken hert (Black Forest) ca. 1880 met afneembaar gewei in goede staat 49x34x11cm.

Bronzen uil, Art Deco
Resultaat: 130 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Fernandez 37x12x16cm. Cond.: G