22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Grote Pers, kop & schotels
Resultaat: 375 EUR

Perzisch kleed
Resultaat: 180 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten rood/bruin/zwart/blauw (fijngeknoopt) 220x135cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 150 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed van mooie kwaliteit met floraal decor (fijngeknoopt, bruin/oker/zwart etc.) 170x120cm. Cond.: G

Loper, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Lange antieke Perzische loper (beschadigd) 405x97cm. Cond.: M-R

Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/blauw/creme etc. 155x110cm. Cond.: R

Loper
Resultaat: 80 EUR

Mooie Perzische veelkleurige loper (restauratie, slijtage) 288x110cm. Cond.: R

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 70 EUR

Groot oud Perzisch kleed met decor van flora en vogels in de tinten oranje/rood/blauw creme etc. 370x162cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch kleed veelkleurig (bruin/geel/blauw etc.) 200x145cm. Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 50 EUR

Mooie oude lange Perzische loper in de tinten oker/blauw/creme etc. 383x82cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/blauw/creme in goede staat 158x265cm.

Perzische loper
Resultaat: 30 EUR

Lange Perzische loper in de tinten roze/creme in goede staat 70x410cm.

Loper
Resultaat: 30 EUR

Oude Perzische loper met floraal decor 210x78cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed in bruintinten 254x188cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed in roodtinten 77x117cm. Cond.: G