Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Munten van 2/3 Thaler
Resultaat: 425 EUR

Kavel van 5 munten van 2/3 Thaler: 1x 1683 Schleswig-Holstein-Got-Torp. German States. Christian Albrecht, KM 79 blz. 809. Cond.: VG-, 1x 2/3 Thaler 1678, Sayn-Wittgenstein-Hohnstein. German States. G...

Gouden 10G
Resultaat: 140 EUR

Gouden 10 gulden 1912

10 Zilveren munten
Resultaat: 90 EUR

Kavel van 10 zilveren munten (16e eeuw Ottomaans Turks, Mohammad Bin Murad), diverse jaren Cond.: ZFR

2 Munten
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 2 munten: 1x zilveren munt 1780 en 1x munt uit 1803 Spanje

2 Munten, 17e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR

7 Zilveren munten
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 zilveren munten (16e eeuw Ottomaans Turks, Mohammad Bin Murad), diverse jaren Cond.: ZFR

7 Zilveren munten
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 zilveren munten (16e eeuw Ottomaans Turks, Mohammad Bin Murad), diverse jaren Cond.: ZFR

Doosje penningen + plaquette
Resultaat: 35 EUR

Doos met 10 diverse oude penningen: 1x grote bronzen penning Wieger Brvinarch, 1x Una Veritas Doctrina 1632-1932 multiplex, 1x Art Deco met tulp 1936 N.L.T.B., 1x C.C.J. Rademaker en C. Winkler (World...

Diverse munten en penningen
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 6 oude munten en penningen: 1x Hollandse Roode Kruis Bloedtransfusiedienst door Koninklijk Begeer Voorschoten en 4x terracotta Böttger Meissen penningen uit 1921 Duitsland 2,2-ø5cm. Cond.: G

Betaalmiddel Afrika
Resultaat: 25 EUR

Etnografisch betaalmiddel Afrika, genaamd "Manilla" 18e-19e eeuw

Diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Kavel met diverse munten o.a: 1x Set Vaticaan Johannes-Paulus II (souvernier set), 1x beker met munten (NL + wereld vanaf 1890 t/m heden), bevat ook nog geldige munten (in te wisselen) Leuk kavel, con...

6x Halve gulden
Resultaat: 25 EUR

Kavel van zes munten van 1/2 gulden Nederland: 1x1930, 2x1929, 1x1909 en 1x1928 Cond.: FR

4 Penningen
Resultaat: 20 EUR

Vier penningen; 1x Penning 1883, Vz. buste Willem III, rijkswapen en wapen v. Amsterdam en randschrift. Kz. Mercurius en bazuinschallende godin(Faam) en randschrift en onderschrift "Internationale kol...

2 Zilveren munten
Resultaat: 20 EUR

Twee rijksdaalders: 1x Wilhelm III 1874 en 1x Wilhelmina 4e type 1938 Cond.: ZFR