Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Steinway vleugel
Resultaat: 10.000 EUR

Zeldzame Steinway and Sons vleugel, Overstrung Scale pat. Dec. 20.1859 - may 1872 New York. Acoustic Dowel pat. apr 1869 ornamental design post nov 1875 Tubular metallic action frame aug 18 1869 aug 1...

Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR

Grote 18e eeuwse Boulle console pendule met schildpad "Brisset a Paris" met vuurvergulde bronzen applicaties. Wijzerplaat en uurwerk gesigneerd "Brisset a Paris". Halfuurslag. In goede originele staat...

Grote dekselpot
Startprijs 4.500 EUR

Uniek zilveren tafelstuk. Grote dekselpot, geheel voorzien van gedreven bloemmotieven. Bekroond met pompoen in bladmotief. De gehele binnenkant is vuurverguld, zilver 925/000, Z2 gekeurd ca. 5720gr. 4...

Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.000 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

Amsterdam staande klok
Startprijs 4.000 EUR

-

Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Lamp, Snijder
Startprijs 3.250 EUR

Prachtige grote glazen lamp, gesigneerd Schneider (Charles Schneider) ca. 1910. Jugendstil in paddenstoel vorm 68x23x26cm. Cond.: G

Vleugel
Startprijs 3.000 EUR

Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.

Ring RG schakel model
Startprijs 2.900 EUR

Prachtige Ring RG 750/000, schakelmodel met 102 diamanten. Brede ring met schakelmotief, bezet met 102 diamanten, totaal 1.43 crt. Breedte 21.8 mm ø 56 ca 21.2 gr

Jugendstil dienschaal
Startprijs 2.750 EUR

Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...

2 Empire kandelaren
Startprijs 2.700 EUR

Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...

Tessier, arreslee
Startprijs 2.600 EUR

L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G

Beker met deksel
Startprijs 2.500 EUR

Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U

Staande Grunderklok, barometer
Startprijs 2.400 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit staande klok met barometer en thermometer ca. 1880. Bevat F.M.S. uurwerk, slagwerk met 4 hamers op gongstaven (halfuur slag). Met zuilen, snecken en losse ...

Beeld, lerende/slapende jongen
Startprijs 2.250 EUR

Groot bronzen beeld van een slapende jongen met viool, gesigneerd Tharl (Leon Tharel 1858 - 1902) 35x40x22cm. Cond.: G

Parelcollier
Startprijs 2.100 EUR

Collier van witte zuidzeeparels. Collier van 29 Zuidzeeparels, ø 12-15 mm, met iets een druppelvorm, van een mooie kwaliteit. lengte 42.5 cm ca 107.2 gr

Notenhouten kabinet
Startprijs 2.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands kruisvoet kabinet, pallisanderhout fineer op eiken. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en schellack gepolitoerd in uitstekende staat 196x170x57cm.

Secretaire
Startprijs 2.000 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer barok secretaire ca. 1780 met wortelnoten en bandintarsia. Recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 215x66x130cm.

Staande klok, Amsterdams model
Resultaat: 2.300 EUR

Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast en eiken kap. maanstand, dagaanduiding, secondenaanduiding. Gesigneerd Benedictus del Campo (Amsterdam geb. 1700? - werkzaam ca. 1742). In onger...

2 Symfonieën Beethoven
Startprijs 2.000 EUR

Twee antieke Sinfonien von L. von Beethoven partitur Leipzig v. Winterthur J. Rieter - Biedermann nr. 600-608. pr: 1 Thlr: 15 Hgr: netto no: 6 pastoral - sinfonie op 68 durch Fr. Chrysander op 68 durc...

Beethoven, Grand Orchestre
Startprijs 2.000 EUR

Antieke 67e partitur Symphonie á grand Orchestre ausgabe 4302 Leipzig Breitkopf @ härtel L. van Beethoven (mogelijk een eerste druk) nr. 5.c-mol 67. Band ligt uit elkaar en vochtvlekken 27x18x2cm. Con...

Groot bronzen beeld
Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.

Koppel pistolen
Startprijs 1.900 EUR

Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.

Secretaire, schuine klep
Startprijs 1.800 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.