Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Cloisonne vazen
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Japanse cloisonne vaas
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Mobach vaas
Geen vanafprijs

Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G

Lot parels
Resultaat: 10 EUR

Lot met losse parels, broches en sieraden met parels.

Gerdi Jacobs
Resultaat: 10 EUR

Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G

Aquarel, Wenzel
Resultaat: 10 EUR

Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G

4 Werken op papier
Resultaat: 25 EUR

Vier werken op papier: Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren a...

Kruyder
Resultaat: 10 EUR

Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G

Chin. lakwerk voorraad-vat
Startprijs 10 EUR

Oude Chinees lakwerk 4-delige voorraadhouder 1e helft 20e eeuw (verf laat op sommige plekken los) 56xø28cm. Cond.: R-G

Gehamerd dekseldoosje
Resultaat: 10 EUR

Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.

Divers messing
Resultaat: 10 EUR

Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G

Divers antiek
Resultaat: 10 EUR

Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...

Koekplank
Resultaat: 15 EUR

Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G

Diverse oude spellen
Startprijs 10 EUR

Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G

Kamergemak
Resultaat: 10 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G

Duits restservies
Resultaat: 10 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G

Nymphenburg schaal
Startprijs 10 EUR

Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R

Lot double
Resultaat: 40 EUR

Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...

Lot divers
Resultaat: 15 EUR

Lot divers. o.a. een zilveren collier met vishanger, collier met rond plaatje, armband met plaatje, zilveren collier met leeuwtje, collier met zwarte kraaltjes, collier met stras in het midden, collie...

Lot hangers prikkers edelstenen
Startprijs 15 EUR

Lot met hangers met edelstenen en prikkers met edelstenen, o.a. tijgeroog, rozenkwarts en agaat.

Lot broches
Resultaat: 15 EUR

Lot met 11 broches, vijf met emaille bewerking en 5 met stenen. De broches zijn gemaakt van wit of geel metaal.

Lot double
Startprijs 15 EUR

Lot double met o.a. 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen bestaande uit grove schakels, 2 Venetiaanse colliers, een dasschuif en een rozenkrans met blauw kralen en witmetalen bewerking.

Lot Manchetknopen
Startprijs 15 EUR

Lot manchetknopen met 10 paren van divers materiaal. En diverse enkele manchetknopen.

Lot colliers
Startprijs 15 EUR

Lot met diverse colliers met o.a. zwarte, gele en grijze kralen met goudkleurig en zilverkleurig metaal.