Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen zilver
Startprijs 200 EUR

Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...

Doosje
Startprijs 430 EUR

Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U

Zilveren tasbeugel
Startprijs 340 EUR

Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U

Thorapointer, Rusland
Startprijs 375 EUR

Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G

Zilv. servies in koffer
Startprijs 675 EUR

Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...

Zilveren brandewijnschaal
Resultaat: 90 EUR

Zilveren brandewijnschaal met 2 oren en geciseleerde bladmotieven. Voorzien van oud belastingstempel voor ongewaarborgd oud- en inlands zilver, ca. 121gr. ø16cm. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 400 EUR

Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...

Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Zilveren Joodse ratel
Startprijs 250 EUR

Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.

Jugendstil dienschaal
Startprijs 2.750 EUR

Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...

Zilveren staande klok
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 miniatuur staand horloge, Grootkeur, Jaarletter: P: 1950, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. H. 12cm. Glas ontbreekt

Zilveren servies
Resultaat: 380 EUR

Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Hollandse bijbel 19e eeuw met groot gouden bewerkt slot, door de Nederlandse bijbelcompagnie te Amsterdam, J. Brandt en Zoon te Haarlem 5x10x15,5cm. Cond.: G

Ring GG zegelmodel
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000 met blauwlagensteen. Pinkring met in het midden een ovale blauw lagensteen, 11x8 mm, voorzien van een vrouwenwapen.ca 2.7 gr ø 48

Staafbroche GG met parels
Startprijs 100 EUR

Staafbroche GG 585/000 met 2 parels. Staafbroche gemaakt van een trouwring met aan een zijde 3 lagen. Op de broche zitten n2 cultive parels, ø 6 en 4 mm. Lengte 6,4 cm ca 6.8 gr

GG tientje met rand
Resultaat: 200 EUR

Munthanger/ broche GG 585/000 met tientje. Hanger/ broche met getorste rand met in het midden een GG tientje uit 1932. totaal ca 11.3 gr

Pennenarmband GG
Startprijs 550 EUR

Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw

Ring GG breed briljant
Startprijs 300 EUR

Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw

Armband GG alexandriet
Resultaat: 275 EUR

Armband GG 585/000 met Alexandriet. Elegante armband met 3 grote alexandrieten, 17x13 mm, gezet in een bewerkte sierlijke rand, door ogen verbonden. 2 Tapslopende stukken GG zorgen voor een mooie over...

Ring GG briljant
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59

Ring GG/WG briljanten
Resultaat: 600 EUR

Elegante ring GG/WG 750/000 met briljanten. Solitairring met in het midden een briljant ca 0,48 crt, met aan weerszijden 5 kleine briljanten pave gezet in de band. ø 49 ca 4.4 gr

Parelcollier
Startprijs 2.100 EUR

Collier van witte zuidzeeparels. Collier van 29 Zuidzeeparels, ø 12-15 mm, met iets een druppelvorm, van een mooie kwaliteit. lengte 42.5 cm ca 107.2 gr

Armband WG briljanten
Startprijs 1.200 EUR

Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...

Tennisarmband WG briljant
Startprijs 1.500 EUR

Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...