Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot houten beeld
Startprijs 700 EUR

Zeer groot 19e eeuws gestoken houten kerkelijk beeld, voorstellend een zittende Maria met kindje Jezus met originele polychromie. Lichte oude wormbeval in de sokkel en kroon beschadigd 125x53x50cm. Co...

Groot bronzen beeld
Startprijs 550 EUR

Groot oude bronzen figuur, voorstellen een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G

Beeldje, tapijtverkoper
Resultaat: 40 EUR

Antiek Weens beeldje van een tapijtverkoper ca. 1900 met bronskleurige patina, gemaakt van tin legering in goede staat 5x10,5x8cm.

Bronzen vrouw met kleed
Resultaat: 600 EUR

Groot antiek bronzen figuur, voorstellend een Romeinse vrouw van Gautier Witeur ca. 1900. In goede originele staat met mooie patina 57cm.

Bronzen beeld, Dimitri Ran
Startprijs 600 EUR

Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G

Beeld, lerende/slapende jongen
Startprijs 2.250 EUR

Groot bronzen beeld van een slapende jongen met viool, gesigneerd Tharl (Leon Tharel 1858 - 1902) 35x40x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard met man
Startprijs 200 EUR

Bronzen stijgerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G

Beeld, man met fluit
Startprijs 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1900 voorstellend een naakte man met eikenblad spelend op een fluit. Gesigneerd L. gregoire (Jean Louis Gregoire 1840 - 1890) 39cm. Cond.: G

Bronzen jongen, vissers
Resultaat: 170 EUR

Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met sigaret, gesigneerd Füller/Fübben/Fübborg? 30cm. Cond.: G

Bronzen dame met vis
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G

Bronzen Italiaans figuur
Startprijs 800 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G

Bronzen stier, naar Picasso
Resultaat: 60 EUR

Bronzen stier 21e eeuw, naar Picasso in goede staat 14x5x25cm. Cond.: G

Houten hert
Resultaat: 130 EUR

Originele Schwarzwald handgestoken hert (Black Forest) ca. 1880 met afneembaar gewei in goede staat 49x34x11cm.

Samac beeld, wereldbol
Startprijs 200 EUR

Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G

Boedha, compositie
Startprijs 150 EUR

Oude Oosterse terracotta boedha, vermoedelijk ca. 1910 in goede staat 32x18x16cm.

Beeld lamp
Startprijs 600 EUR

Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G

Bronzen beeld, paard
Startprijs 240 EUR

Bronzen stijgerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

Groot bronzen beeld
Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.

Bronzen bord
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G

Bronzen bord
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M

Bronzen figuur, stier
Resultaat: 800 EUR

Grote bronzen stier ca. 1900 op marmeren sokkel, geen signatuur gevonden 27x39x18cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Stansecu
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G

Groot samac beeld
Startprijs 350 EUR

Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Bronzen empire 3-delig beeld gemonteerd op houten sokkel 19e eeuw "Charte de 1830 Liberté", monogram P.L. 22x21x13cm. Cond.: G