Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Ivoren figuren
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees ivoren figuren ca. 1910 op houten console, voorstellend een keizer en zijn vrouw 14-15cm. Cond.: G

Menselijk skelet
Startprijs 1.000 EUR

Origineel menselijk mannelijk skelet met standaard en contra-gewicht ca. 1960 in goede staat 180cm.

Ivoren schildpad-stempel
Startprijs 150 EUR

Zware antieke ivoren bewerkte schildpad-stempel (zegelstempel) ca. 1900 6,5x6x7cm. Cond.: G

Chinese netsuke
Startprijs 150 EUR

Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.

Ivoren geisha
Startprijs 280 EUR

Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.

Standaard, 4 stokken
Resultaat: 500 EUR

Oude houten wandelstokken-standaard met daarbij 4 wandelstokken: 1x antiek met ivoren grip, 1x met imitatie ivoor, 1c antiek met ivoren Zuid Amerikaanse buste en 1x antiek met porseleinen handvat 100x...

Ivoren wereldbol
Resultaat: 130 EUR

Japans/Chinees ivoren voorwerp ca. 1880. Bewerkte standaard met drakenmotief en 4 draaibare opengewerkte ballen in elkaar verwerkt. Vermoedelijk een spel (stukje bij de voet mist) 23cm. Cond.: R-G

Groen schaal, nijlpaard tanden
Startprijs 220 EUR

Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G

Ivoren penselenbeker
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees ivoren opengewerkte penselenbeker met huisjes, figuren en planten ca. 1900 in goede staat 11x6x4,5cm.

Hoornen dekselpot
Startprijs 400 EUR

Zeldzame antieke hoornen Chinese opengewerkte dekselpot met drakendecor (wierookbrander?) in goede staat 27xø6,5cm.

4 Delen ivoor en been
Startprijs 150 EUR

Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...

Chinees ivoren flacon
Startprijs 125 EUR

Chinees ivoren flacon ca. 1900 (hoofd dient als stop), voorstellend een Chinese oude man 11cm. Cond.: G

Ivoren geisha
Startprijs 180 EUR

Grote antieke Chinese/Japanse ivoren geisha met lotusbloem staand op houten sokkel in zeer goede staat 24cm.

Ivoren schaal met wapen
Resultaat: 75 EUR

Ivoren 19e eeuwse bureau- pennenhouder met gegraveerd monogram in goede staat 7x20x13cm.

Ivoren handvat, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinees ivoren 19e eeuws handvat met voorstelling van een man en vrouw bij muur 14cm. Cond.: G

3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR

Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G

Staande geisha
Startprijs 60 EUR

Oude staande Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 6cm.

Hoornen boedha figuur
Startprijs 325 EUR

Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 27cm. Cond.: G

Hoornen boedha figuur
Startprijs 325 EUR

Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 26cm. Cond.: G

Gestoken tand, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.

Benen man met emmers, vis
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Chinese benen handgesneden figuren: 1x man met vis en 1x man met emmers 20cm. Cond.: G

Benen prins & prinses
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese benen figuren van een keizer en een vrouw ca. 1900 in goede staat 27-28cm.

Benen wandelstok
Resultaat: 175 EUR

Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.

Ivoren paradijsvogel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren paradijsvogel op stam op houten sokkel, in goede staat 17cm.