22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Album Hengelo
Resultaat: 200 EUR

Leuk album met ca. 215 diverse ansichtkaarten van Hengelo 20e eeuw 32x28cm. Cond.: G

Album Enschede
Startprijs 150 EUR

Bak ansichtkaarten
Startprijs 60 EUR

Groot kavel diverse oude/antieke ansichtkaarten 35x26x12cm. Cond.: G

Boek postkaarten
Startprijs 75 EUR

Jugendstil postkaartenalbum met diverse postkaarten (Nederland etc.) 1e helft 20e eeuw 40x22x5cm. Cond.: R

Album ansichtkaarten
Startprijs 30 EUR

Album met diverse antieke ansichtkaarten Holland ca. 1900 38x23x3cm. Cond.: R

Album USA
Startprijs 200 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van de USA met ca. 1900 zegels, gestempeld en ongestempeld 30,5x22,5x4cm. Cond.: R-G

Album Divers NL
Startprijs 60 EUR

Album met ca. 225 diverse ansichtkaarten van Nederland 20e eeuw 34x22cm. Cond.: R-G

Album Zweden
Startprijs 200 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Zweden met ca. 1300 zegels, gestempeld en ongestempeld (blokken) 30,5x23x3cm. Cond.: R-G

6 Postzegelalbums
Startprijs 40 EUR

Album Finland
Startprijs 200 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Finland met ca. 1700 zegels, met diverse complete series, gestempeld en ongestempeld 30,5x23x3cm. Cond.: R-G

Album Hengelo
Resultaat: 75 EUR

Leuk album met diverse postkaarten etc. van Hengelo 20e eeuw 32x27cm. Cond.: G

Album Hengelo, Tuindorp
Resultaat: 60 EUR

Leuk album met diverse postkaarten Hengelo (met name de wijk Tuindorp) 20e eeuw en diverse knipsels 32x26cm. Cond.: G

Album Engeland
Startprijs 150 EUR

Album divers NL
Resultaat: 35 EUR

Album met diverse postkaarten van Nederland 20e eeuw ca. 120 stuks 32x27cm. Cond.: R-G

Album Azië
Startprijs 120 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Azië met ca. 1100 zegels, gestempeld 31x23x3cm. Cond.: R-G

Album divers NL
Resultaat: 35 EUR

Album met ca. 120 diverse postkaarten Nederland 20e eeuw 32x25cm. Cond.: R-G

Album divers, vliegtuigen
Startprijs 25 EUR

Leuk album met ca. 70 verschillende postkaarten betreffende luchtvaart 20e eeuw 32x27cm. Cond.: G

Album Afrika
Startprijs 120 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Afrika met ca. 1780 zegels, gestempeld 31x23x2,5cm. Cond.: R-G

Kavel ansichtkaarten
Startprijs 60 EUR

Kavel oude/antieke ansichtkaarten 4x14x10cm. Cond.: G

Album DDR
Startprijs 160 EUR

Album Canada
Startprijs 40 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Canada met ca. 650 zegels, gestempeld 31x23x2cm. Cond.: R-G

Nederland, postfris
Resultaat: 40 EUR

Nederland postfris 1959-1984 met groen stockboek o.a: zomer 1950 + kerken in nood postfris. Tevens een bruin stockboek (doubletten)

Collectie Duitsland
Resultaat: 50 EUR

Duitsland collectie waaronder Bondsrepubliek 1975-1983 (postfris), Berlijn 1960-1982 (postfris) + stockboeken gebruikt (BRD, Berlijn en wat Reich)

Verzameling kaarten NL
Resultaat: 40 EUR

Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 135 stuks Cond.: R-G