Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Altaar
Resultaat: 420 EUR

Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G

Kastje met herten
Resultaat: 600 EUR

Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...

2 Empire kandelaren
Startprijs 2.700 EUR

Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...

3 Wandlusters
Startprijs 550 EUR

Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G

Hanglamp, bronzen engel
Startprijs 500 EUR

Prachtige antieke plafondlamp ca. 1890 met grote zware bronzen engel die een fakkel draagt 95x25x20cm. Cond.: G

Fotolijst Louis Seize
Startprijs 400 EUR

Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.

IJzeren fornuis
Resultaat: 330 EUR

Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R

Dekseldoos, Alexander de Grote
Resultaat: 300 EUR

Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...

Barometer
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.

Marmeren schatulle
Resultaat: 150 EUR

Aparte 19e eeuwse marmeren cassette met bronzen ornamenten ca. 1860, origineel slot en sleutel. geheel in goede originele staat 13x24x12cm.

Hanglamp
Resultaat: 180 EUR

Grote oude kristallen (amandelslijpsel) 6-lichts kroonluchter met pegels ca. 1930. In goede originele staat 80xø60cm.

Ingelegd theekistje
Resultaat: 250 EUR

Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.

Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam groot geelkoperen sluitgewicht met diverse versieringen (mist 1 klein gewichtje). 16KG met fraai bewerkt hengsel en sluiting als eendekop. Bevat diverse onbekende merken en keuren

Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 300 EUR

Fraai geelkoperen sluitgewicht met fraaie patina ca. 6KG met bewerkt hengsel van 2 staande olifanten en sluiting door paarden. Geheel compleet

Schildpad doosje + lepels
Resultaat: 170 EUR

Biedermeier 19e eeuws schildpad-lepeldoosje met ivoor waarin 10 zilveren lepeltjes zitten. in zeer goede staat 3x13x8cm.

Zak kroonluchter
Resultaat: 110 EUR

Oude zak kroonluchter 20e eeuw met kristal en brons in goede staat (6 lichts) 80xø60cm.

2 Plaquettes
Startprijs 160 EUR

Twee antieke historische wandreliëfs met figurenvoorstellingen (rondom compositie metaal met ijzeren figurenvoorstellingen) ca. 1880 (Berliner eissen?) in goede staat 50x35cm.

Sierkistje
Resultaat: 200 EUR

Boulle sieradenkist 19e eeuw met lade en zakhorloge-houder onder schuin deksel. Schildpad op het deksel is gerestaureerd 15x19x12cm. Cond.: G

Slot
Startprijs 75 EUR

Smeedijzeren 17e eeuws gegraveerd slot Duitsland 17x8x11cm. Cond.: G

Groot slot
Resultaat: 125 EUR

Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.

2 Bronzen kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR

Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.

IJzeren geldkist
Resultaat: 100 EUR

Kleine antieke ijzeren geldkist ca. 1900 met sleutel en slot in goede staat 9,5x8x12cm.

Grote siervaas
Startprijs 140 EUR

Decoratieve pronkschaal ca. 1880, historisme. Gemaakt van verguld compositie metaal en handbeschilderd keramieken schaal (vermoedelijk Duitsland) 32x32xø27cm. Cond.: G

2 Tafelstukken
Startprijs 100 EUR

Twee empire stijl vergulde bronzen coupes ca. 1880 met zwart marmer. Minimale chips en 1 voet is gerestaureerd 27x16x20cm. Cond.: R