Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdam staande klok
Startprijs 4.000 EUR

-

Staande Grunderklok, barometer
Startprijs 2.400 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit staande klok met barometer en thermometer ca. 1880. Bevat F.M.S. uurwerk, slagwerk met 4 hamers op gongstaven (halfuur slag). Met zuilen, snecken en losse ...

Staande klok, Amsterdams model
Resultaat: 2.300 EUR

Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast en eiken kap. maanstand, dagaanduiding, secondenaanduiding. Gesigneerd Benedictus del Campo (Amsterdam geb. 1700? - werkzaam ca. 1742). In onger...

Empire klok
Resultaat: 500 EUR

Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...

Pendule met groot beeld
Resultaat: 1.300 EUR

Monumentale 19e eeuwse wit-marmeren Franse pendule met groot bronzen figuur, voorstellend een ruiter te paard met roofvogel. Gesigneerd Fratin. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 89x51x23cm. Cond.:...

Staande Biedermeier klok
Startprijs 1.800 EUR

Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier staande klok, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Berken fineer afgezet met zwart ca. 1830 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. In uitstekend...

Pendule, Vernis Martin
Startprijs 450 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse pendule met Vernis Martin beschildering. Vuurvergulde bronzen armaturen en origineel uurwerk met halfuurslag, geheel in uitstekende staat 36cm.

Staande klok, G. Becker
Startprijs 200 EUR

Duitse staande klok met Gustav Becker uurwerk ca. 1910. Slagwerk op 4 gongstaven "Nr. p112 Mod 1915" in goede originele staat 198x54x24cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 500 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met mechaniek, voorstellend Adams offer. De engel, het kopje van de bok en arm van Adam bewegen. Kwartierslag op dubbele bel met wekkerfunctie. Wijzerplaat verso gesigneerd....

Pendule met engel
Startprijs 950 EUR

Bronzen 19e eeuwse empire pendule, verguld met engel en lyra ca. 1870 (2e periode) in goede originele staat 37x24x10cm.

Klok, koets met paarden
Startprijs 600 EUR

Grote bronzen koetsenklok op zwart marmeren voet, uurwerk zonder slagwerk 21e eeuw in goede staat 50x77x26cm.

Engelse staande klok
Startprijs 750 EUR

Engelse 19e eeuwse staande klok met 8-daags uurwerk, dagaanduiding, secondenaanduiding (secondenwijzer mist). kast is origineel en beschilderd met Chinees decor in goede originele staat 225x53x25cm.

Jugendstil klok
Resultaat: 250 EUR

Mooie antieke vergulde Jugendstil pendule met floraal decor, vrouwengezicht en vlinderslinger ca. 1910. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat 45cm.

Pendulestel, leeuw
Startprijs 400 EUR

Groot pendulestel ca. 1870 met panter, gesigneerd R. Varinier. Marmeren voet en vergulding met 8-daags uurwerk. Coupes en figuur van compositie metaal 43x46x21cm. en 42x14x14cm. Cond.: G

Uurwerk met bel
Startprijs 750 EUR

Frans bronzen 18e eeuws pendule-uurwerk (Louis Quatorze). gesigneerd Etienne Button Paris in goede staat 4,5xø13cm.

Uurwerk
Startprijs 550 EUR

Groot 18e eeuws Frans bronzen pendule-uurwerk (Louis Quatorze). Gesigneerd Herbault Paris 9xø14cm. Cond.: G

Staande klok (3-gewichter)
Resultaat: 310 EUR

Prachtige Duitse eikenhouten Art Deco staande klok (3-gewichten) met Westminster uurwerk (Nummer 1125630), kwartierslag met speelrol en slagwerk met 8 hamers op 8 staven. Mooie wijzerplaat, gewichten ...

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.

Uurwerk Boulle klok
Resultaat: 275 EUR

Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R

Klok, belvorm
Startprijs 300 EUR

Bronzen 19e eeuwse belklok ca. 1870 Frankrijk met 8-daags uurwerk in goede originele staat 25x16x10cm.

Staande klok 80-er jaren
Resultaat: 250 EUR

Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G

Tafelklok, Junghans
Startprijs 200 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok met halfuurslag en messing beslag ca. 1880 (Junghans). Torentje mist 53x30x16cm. Cond.: G

Lenzkirch tafelklok
Startprijs 350 EUR

Prachtige Duitse Lenzkirch pendule met bronzen vergulde ornamenturen (wortelnoten fineer). Lenzkirch Aug nr. 762072 met originele sleutel ca. 1880 in zeer goede staat 31cm.

Pendule
Startprijs 150 EUR

Keramieken pendule ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag en ornametuur in goede staat (compositie metaal) 38x22x12cm.