Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...

Klapmuts kom
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R

Grote schotel, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G

Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Chinese Yixing theepot met druivenranken decor, gesigneerd en in goede staat 11x18x9cm.

Yixing potje, tijgertje
Startprijs 450 EUR

Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.

Kop/Schotel + deksel
Resultaat: 140 EUR

Prachtige Duitse Meissen porseleinen kop & schotel met deksel. Alle delen prachtig vervaardigd met decors van koopvaardij "Knauff" 13xø17cm. Cond.: G

Meissen tafelstuk
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G

2 Meissen kandelaren
Startprijs 600 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen 2-delige kandelaren ca. 1900 (Knauf) met decor van flora en goud. 1 Kandelaar heeft de bovenrand gebarsten 27x20x11cm. Cond.: R-G

Bokaal Moskou
Resultaat: 350 EUR

Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.

Grote cachepot
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerestaureerd Cond...

Limoges servies
Resultaat: 240 EUR

Uitgebreid Limoges porseleinen servies met decor van flora en goud (53 delig) o.a: tablet, koffiekan, theekan, roomstel, borden, terrines, kop & schotels, zout + peperstel, eierdoppen, botervloot, dek...

Bloempot op zuil
Startprijs 450 EUR

Grote oude Art Deco bloempot op zuil ca. 1930 met polychroom floraal decor in goede staat (lichte cracele) 125xø52cm.

Romeins sculptuur
Startprijs 200 EUR

Antiek Romeins terracotta figuur van een vrouw met kind ca. 200 AD (stukje aan de onderkant is gelijmd) 11,5x6x4,5cm. Cond.: R-G

Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR

Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.

Porseleinen spiegel
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse porseleinen spiegel met twee lampenarmen (vrouw en putti), gemerkt G.D.R. handpainted Thuringen porselein ca. 1980 in goede staat 47x45x8cm.

Handbeschilderd serviesgoed
Resultaat: 70 EUR

Handbeschilderd serviesgoed ca. 1880 met decor van goud en flora: 1x koffiepot, 1x suikerpot, melkkan, 6x kop&schotels en 1x schaal (paar minimale chips) 6-25cm. Cond.: R-G

Kang Xi schaal
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G

6 Schotels, Kang Xi
Startprijs 500 EUR

Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.

KPM reservisten
Startprijs 200 EUR

Duitse porseleinen KPM reservistenp;ijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.

Reservisten, Studentika Danzig
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G

Chinees potje, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...

2 Grote Chinese schotels
Resultaat: 750 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R

Baardman kruik
Startprijs 980 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met 3 medaillons uit Frechen in goede staat (mogelijke kleine bovenrand-restauratie) 18xø13cm.