Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire servies, zilver
Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...

Horloge in cello
Resultaat: 550 EUR

Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G

3-Delige tafel display
Startprijs 4.250 EUR

Bijzonder driedelig zilveren tafelstuk ingelegd met spiegels, bestaande uit een ovaal middenstuk op vier acanthuspootjes met twee gecontourneerde aanzetstukken op pootjes. Geheel rondom versierd met g...

Antieke beker
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.

Ring smaragd briljant
Resultaat: 350 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Entouragering met in het midden een smaragd, ø 8.75 mm, met insluitsels. Om de smaragd zit een rand met 14 briljanten, 0.02-0.04 crt per steen.ø 55 ca3.4 gr.

Ring parel en briljant
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met parel en briljant. Ring met bovenop een vierkant met in het midden een kleine wat platte parel, ø 5.3 mm. Om de parel zit een vierkante rand met 12 diamanten, met een oud slijpsel ...

Getorste armband met opaal
Resultaat: 240 EUR

Getorste slavenband, GG 585/000 met opaal en briljant. Fijne getorste slavenband, 3.7 mm, met in het midden een rozet met een opaal en een rand van diamanten met een oud slijpsel, ø rozet 11 mm. De ar...

Munthanger 10 gulden
Resultaat: 170 EUR

Munthanger GG 10 gulden met fijne GG rand 585/000. 10 Guldenmunt, 1877 Willem de derde. ca 7,8 gr

Broche met 5 gulden
Resultaat: 100 EUR

Broche GG 585/000 met 5 guldenmunt. 5 Guldenmunt gesoldeerd in een broche, 1912 Wilhelmina. ca 5.1 gr

Rijring WG
Startprijs 325 EUR

Rijring WG 585/000 met 3 diamanten. Wat hoogoplopende ring, met 3 mooie briljanten, ca 0,15 crt per steen, gezet in royale chatons. ca 3,4 gr ø 57

Ring Barnsteen
Startprijs 275 EUR

Ring, GG 585/000 met barnsteen. Royale ring met ovale barnsteen, 19x9 mm, met brede rand, strak model. Aan de ring zit een brede band. ca 10 gr ø 55

Ring 1920
Startprijs 275 EUR

Antieke ring GG 585/000 met diamanten. Antieke ring ca 1920 met in het midden een rondje met daarin 8 diamanten gezet versierd met WG rand, ø 13 mm. ca 3.2 gr ø 51

Broodschaal
Resultaat: 350 EUR

Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...

Zilveren koffiepot
Resultaat: 410 EUR

Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.

Zilveren schaal
Resultaat: 420 EUR

Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...

Kristallen bonbonkom
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom met zg. Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Toegeschreven aan Mr. L.J. Limburg - Amsterdam anno 1915.

Zilveren servies
Resultaat: 600 EUR

Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...

Zilveren dienblad
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...

2 Geslepen boterstolpen
Resultaat: 275 EUR

Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.

Zilv. sigarettendoos China
Resultaat: 70 EUR

Chinese zilveren sigarettenetui met roodkoperen beslag. Geheel handvervaardigd, zowel binnen- als buitenzijde versierd met gegraveerde landschapsmotieven, 835/000, ca. 109gr. 10,5x7,5x1cm. Cond.: U

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 350 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870

Ronde fruitschaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U

Beeld, golfer
Startprijs 280 EUR

Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G

Beeld, visser
Startprijs 280 EUR

Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U

Russisch zilveren flacon
Startprijs 200 EUR

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U

Granaathanger GG
Startprijs 70 EUR

Hanger GG 585/000 met granaat. Ovale hanger met granaat, 10x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en daaromheen een geschulpte rand. Grootte 17 x 22 mm. ca 3.9 gr

Ring granaat GG
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Ring met aan de bovenzijde een langwerpig versierde rand met daarin een lang ovaal geslepen granaat, 7x13.3 mm. ca 3.5 gr ø 56

Ring GG granaat
Startprijs 140 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Ring met ovale granaat gezet in een geschulpte rand. Grootte 15x20 mm. ca 5.1 gr ø 51

Brisures GG Granaat
Startprijs 165 EUR

Oorhangers GG met granaat en diamant. Brisures, rozetmodel met aan de voorzijde een ovale Granaat, totaal ca 0.80 crt met een rand met diamanten, totaal ca 0.13 crt. Grootte rozet 9.3x7.4 mm. ca 2.9 g...

Collier parel en granaat 4 rij
Startprijs 500 EUR

Collier parel met granaat met groot GG slot met granaat. Collier 4 rijen granaat, 3.5 mm, zoetwaterparel, 7 mm, om en om bevestigd aan een mooie ronde GG sluiting , ø 27.2 mm, met filigrain bewerkin...

Armband parel 3 rij
Startprijs 210 EUR

Armband 3 rij zoetwaterparel met GG sluiting met Granaat. Armband met fijne zoetwaterparels, ø 5.4 mm, 3 rijen bevestigd aan mooie bewerkte GG eindstukken. De sluiting is rond met in het midden een gr...

Armband granaat 3 rij
Startprijs 290 EUR

Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...

Ring GG granaat
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met grote ovale granaat met daaromheen een rand met 16 granaten in gladomzetting gezet. Grootte bovenzijde ring 21.5x26.5 mm. ø 60 mm ca 9.0 gr

Granaat collier 5 rij
Startprijs 550 EUR

Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...

Broche granaat
Startprijs 270 EUR

Broche GG 585/000 19e eeuw met granaat. Ronde broche , ø 34 mm, met in het midden een gefacetteerde granaat, ø 12 mm, met daaromheen een bewerking met filigrain, knoppen en schildjes. ca 8.7 gr

Gouden ring
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met ovale bloedkoraal. Ring met aan de bovenzijde een bewerkte ovale rand waarin een bloedkoraal zit. Grootte ring 20x10 mm. ø 57 .ca 2.55 gr

Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startprijs 100 EUR

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

Kristallen kaastolp
Resultaat: 80 EUR

Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver...

Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Melkglazen dekselschaal
Resultaat: 135 EUR

Ovale opaline dekselschaal met Hollands zilveren rand en dekselgreep in de vorm van een peretak, 835/000 2e helft 1800, MT: Baksteen/Middendorp Rotterdam 11,5x8,5x11,5cm. Cond.: U

Zilveren bierpul
Startprijs 120 EUR

Antieke zilveren (835/000) bierpul met handgreep, fraai gegraveerd spiegelmonogram en florale graveringen (vlinders en insecten). Londen anno 1873.

Langwerpige doos
Resultaat: 180 EUR

Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...

Chatule
Resultaat: 1.300 EUR

Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U

Zilveren mosterdpotje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U

Gouden ring
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met aan de bovenzijde een ovale bloedkoraal gezet in een gestanste rand.MT.: Gebr.van Giels, Bergen op Zoom, ca. 1980, ca 2.1 gr ø 57

Zilv. lepel + fotolijstje
Startprijs 25 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

Hanger Granaat GG
Startprijs 90 EUR

Hanger, GG 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gr

4 Suikerscheppen
Startprijs 50 EUR

Kavel van 4 zilveren suikerscheppen: 2x roosmotief en 2x molenmotief, 835/000, ca. 58gr. L.: 12cm. Cond.: U

Zilv. vaas, Georg Jensen
Startprijs 475 EUR

Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 300 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G

Halssnoer, 2-rij bloedk.
Startprijs 190 EUR

Collier van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen Bloedkoralen, ø 3 mm, geknoopt, bevestigd aan een ronde GG sluiting met in het midden een bloedkoraal, ø 11 mm. ca 13.0 g...

Armband, 2-rij bloedk.
Resultaat: 120 EUR

Armband van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 2 rijen fijne bloekoralen, ø 2.5 mm. De bloedkoralen zijn bevestigd aan ene ovale GG sluiting met bloedkoraal, ø 14x9 mm. Lengte ...

Collier, 3-rij bloedkoraal
Resultaat: 300 EUR

Drie strengs geknoopt bloedkoralen collier (topmodel rond ca. 6mm., lengte ca. 36cm.) met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal.

Collier GG bloedkoraal
Resultaat: 360 EUR

Choker GG 585/000 met bloedkoraal. Jasseroncollier, breedte 1.8 mm, met in het midden drie ovaal bewerkte zetranden, 2x 16x12 mm, 1x 14x19 mm met in het midden een bloedkoraal. In het midden tussen de...

Oorknoppen bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met kleine bloedkoralen. Kleine bolle open gewerkte oorknopjes met daarbovenop een klein bloedkoraaltje. ø oorknop 6.5 mm, ca 2.0 gr

Armband + Collier, bloedk.
Resultaat: 550 EUR

Collier en armband met bloedkoralen. bloedkoralen met tonmodel, wat verlopend, 5.8x6.5- 7.8x9.6 mm. collier 76 cm armband 20 cm. Totaal ca 77 gr

Broche GG bloedkoraal
Startprijs 375 EUR

Broche GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ronde broche, ø 38 mm, 19e eeuw, met in het midden een bloedkoraal. De rest van de broche is opengewerkt en versierd met schildjes en knopjes. De achterzijd...

Oorhangers + Broche
Resultaat: 120 EUR

Broche GG 750/000 en oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal. Broche in de vorm van een roos met bewerkte blaadjes, de roos is gemaakt van bloedkoraal. Lengte broche 63 mm. En oorhangers met een klein b...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 180 EUR

Bloedkoralencollier, 4 rijen. Collier bestaande uit kleine bloedkoralen met antiek GG 585/000 ovale sluiting met bewerking en mooie GG eindstukken.

Collier GG koord gevlochten
Resultaat: 220 EUR

Collier GG 585/000 gedraaid model. Collier gemaakt van 2 gepunnikte colliers gedraaid in elkaar, ø 4 mm ca 16.7 gr lengte 44 cm

Streekbroche GG
Startprijs 80 EUR

Streekbroche GG 585/000 met filigrainbewerking. Ovale streekbroche met geschulpte rand, 24x30 mm. iets gedeukt in het midden. ca 4.3 gr

Zakje bloedkoraal
Resultaat: 145 EUR

Zakje met losse bloedkoralen, diverse maten, takjes rondjes en tonnetjes. ca 117 gr

Soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U

Zilveren penkandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (925/000) penkandelaar op vierkante voet ca. 12x12cm. ca. 425gr. (bruto)

Gelobde tafelschaal
Startprijs 475 EUR

Ovale gelobde zilveren schaal, Z1 gekeurd 925/000, ca. 543gr. 29x21x10cm. Cond.: U

Doosje
Startprijs 450 EUR

Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U

Choker zilver met zirconia
Startprijs 65 EUR

Choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Lengte 42-4...

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Zilveren servies
Resultaat: 180 EUR

Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 150 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Resultaat: 165 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U

Koektrommel
Startprijs 450 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U

Snoer Carneool
Resultaat: 65 EUR

Collier van Carneoolkralen. Verlopend collier met mooie gefacetteerde carneoolkralen, 10-16 mm. Het collier is voorzien van een veeroog en een veiligheidsketting. Lengte 50 cm

Kristallen kaasstolp
Startprijs 90 EUR

Kristallen kaasstolp met gecontourneerde schotelrand en geslepen bloemmotief op stolp, waarop zilveren knop, schotel ø21.5cm., Paar kleine chips.

6 Messen zilv/ivoor
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Armband GG met diamant
Startprijs 850 EUR

Slavenband GG 585/000 met ornament met diamant en granaat.. Brede slavenband, 12-15mm, met scharnier. In het midden van de armband zit een ovaal GG gematteerd ornament, 44x28mm, met in het midden een ...

Antieke GG broche
Resultaat: 200 EUR

Antieke broche GG/RG 585/000 met emaille en diamant. Mooie broche met gedetailleerde bloem versierd met paars en wit emaille. In het midden van de bloem zit een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt....

Oorknoppen GG diamant
Startprijs 120 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met diamant gezet in zilver. Klassieke oorknoppen, soort spiegelchaton met daarin een zetkastje met een diamant. De oorknoppen zijn voorzien van GG pousettes. ø 6.4 mm. ca 2.6 gr

Collier GG hanger zilver diamant
Startprijs 325 EUR

Collier GG 585/000 met zilveren 835/000 hanger met diamant. Gourmet collier, breedte 1.4 mm, met een hanger in de vorm van een bloem, lengte 50 mm, met diamanten. Lengte 39 cm. ca 5,4 gr zilver en ca ...

Hanger broche granaat
Startprijs 130 EUR

Broche GG 585/000 met filigrain en granaten. Hangbroche, staaf model, 28 mm breed, met knopjes, daaronder hangen 2 GG stukjes met daarop een granaat met bewerkte rand. verlopend in grootte. Lengte 46...

Ring, briljant
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Ring met in het midden een markiesvorm bezet met 10 briljanten. ø 53 ca 2.8 gr

Gouden broche, Zeeuwse knop
Resultaat: 180 EUR

Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...

Hanger antiek GG
Startprijs 65 EUR

Hanger GG 585/000. Antieke hanger met S- bewerking in het midden. Met versieringen van knopjes en kleine kruisvormige schildjes. De hanger is voorzien van kwastjes. Lengte hanger 38 mm ca 1.8 gr

Oorhangers 120 diam.
Startprijs 450 EUR

Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 67x31 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 120 diamanten. ca 32.7 gr

2x Broches
Resultaat: 425 EUR

Broches GG 585/000 met diamant en grote edelsteen. Ovaal broche met in het midden een citrien, versierd met een opengewerkte rand met zilver, ø 22x25mm en een steekbroche met oranje/bruine kwarts. De ...

Streekbroche met diamant.
Resultaat: 220 EUR

Streekbroche zilver met goud met diamant. GG geschulpte rand met daarin zilveren randen met greinen bewerking en met in het midden een diamant met oud slijpsel, ø 5.5 mm. Groote broche ø 33 mm. De br...

Ketting met hanger
Resultaat: 330 EUR

Choker GG 585/000 met robijn en zirconia. Ovaal Gourmetcollier met in het midden een stuk in de vorm van een halve maan met een peervormige Robijn en een rand met zirconia's , pave gezet.. Breedte col...

Brandewijnkom
Startprijs 400 EUR

Zilveren brandewijnkom met gedreven cherubijntjes en florale motieven 835/000 Z2 keur, ca. 193gr. 25x12x8cm. Cond.: U

Medaillon GG met collier
Startprijs 70 EUR

Medaillon GG 585/000 met collier. Rond medaillon met bewerking aan de voorzijde bevestigd aan een onedel collier. medaillon ca 5.1 gr

10 Zilveren messen
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke Franse tafelmessen met zilveren heft, zeer fraai gedecoreerd met medaillon 835/000, L.: 24cm. Cond.: U

5 Diverse messen
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 5 antieke Franse messen waarvan één voorsnijmes 835/000, lengte voorsnijmes 19cm. Cond.:

Zilv. tang + taartschep
Startprijs 35 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

Grote lepel, Bonebakker
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak, steel met filetrand. 835/000 grootkeur, jaarletter R: 1901, MT: Daniel van Outvorst Amsterdam, merkteken: As. Bonebakker & Zoon ca....

Armband met barnsteen
Startprijs 55 EUR

Armband zilver verguld, 835/000 met barnsteen. Brede opengewerkte armband, 28 mm, met 5 grote ronde barnstenen ø 16 mm, waarvan een wat beschadigd is. De armband is voorzien van een bakslot en een ve...

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...

Kop & Schotel, zilver
Startprijs 260 EUR

Buitenlandse sterling zilveren kop en schotel met gegoten bloemmotief-oor, versierd met bandmotief, ca. 324gr. (schotel: ø13,5cm.) Cond.: G