Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten engel
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.

Boedha met stempel
Resultaat: 425 EUR

Antieke gestempelde Chinese bronzen boedha (gesigneerd) 18e-19e eeuw in goede staat 15x7x6cm.

Beeld, houten beer
Resultaat: 300 EUR

Houtgestoken beer op bol (eikenhout) ca. 1900 in goede staat 33x20x11cm.

Maria + Petrus
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G

Bronzen condor
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.

Houten Madonna
Resultaat: 225 EUR

Houtgestoken Madonna 17e eeuw staand op vis 23cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 190 EUR

Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.

2 Beelden, meisjes op stoel
Resultaat: 175 EUR

Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G

Bronzen beeld, vrouw op stoel
Resultaat: 160 EUR

Groot oud bronzen figuur, voorstellend een vrouw op stoel 2e helft 20e eeuw 61cm. Cond.: G

Bronzen geit
Resultaat: 150 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37x18x31cm.

Bronzen boedha
Resultaat: 135 EUR

Oude bronzen boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x15x11cm.

Bronzen boedha
Resultaat: 130 EUR

Oude bronzen zittende boedha met originele patina 20e eeuw 34x22x11cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 130 EUR

Grote bronzen dame op zwart marmeren voet in Jugendstil stijl 21e eeuw in goede staat 53cm.

Bronsje, Keck
Resultaat: 130 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G

Bronzen liggende dame
Resultaat: 110 EUR

Modern brons van een voluptueuze dame op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 22x26x15cm.

Bronzen arm
Resultaat: 110 EUR

Moderne bronzen arm, gemonteerd op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 46x46x10cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee bronzen Jugendstil stijl kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met bloem. Geheel gemonteerd op marmeren voet 34xø12cm. Cond.: G

Bronzen kraai
Resultaat: 95 EUR

Bronzen kraai op zwart marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd WMSVH 28x22xø14cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 90 EUR

Bronzen vogel op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 31x16x10cm.

2 Moren
Resultaat: 90 EUR

Twee oude houten Mooren met hoorn des overvloeds 20e eeuw beschilderd 83-85cm. Cond.: G

Bronzen engel
Resultaat: 85 EUR

Bronzen engel op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Michelangelo, in zeer goede staat 39x13x13cm.

Bronzen beeld, leeuw
Resultaat: 80 EUR

Oude bronzen leeuw ca. 1930, 22cm. Cond.: G

Moderne sculptuur
Resultaat: 80 EUR

Moderne sculptuur op beton gegoten voet met 5 gezichten op metalen basis. Gesigneerd Yeph 1984. Paar chips van gipsen gezichten af en lichte schaafplekken 68x15x16cm. Cond.: R

Bronzen beeld
Resultaat: 80 EUR

Grote oude bronzen putti 2e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.