afgesloten

21. Juliveiling 2014

afgesloten | Veiling

04.07.2014 – 07.07.2014

1340 Resultaten
Kyrillisch gesigneerd
1055
Kyrillisch gesigneerd

13.000 EUR

Rietveld bureau
4000
Rietveld bureau

7.000 EUR

Empire servies, zilver
1
Empire servies, zilver

3.300 EUR

Kang Xi trekpotje
6033
Kang Xi trekpotje

3.300 EUR

Broodkast
4001
Broodkast

3.200 EUR

Schilderij, G. de Laportille
1006
Schilderij, G. de Laportille

2.000 EUR

Jachtklok, Schwarzwald
3502
Jachtklok, Schwarzwald

2.000 EUR

Koppel in kist, damast
2015
Koppel in kist, damast

1.950 EUR

Antieke beker
4
Antieke beker

1.900 EUR

Hoge blauwe vaas
6009
Hoge blauwe vaas

1.600 EUR

2 Kang Xi schotels
6027
2 Kang Xi schotels

1.600 EUR

Yixing theepot, theeglazuur
6442
Yixing theepot, theeglazuur

1.600 EUR

Witte kom met drakendecor
6319
Witte kom met drakendecor

1.350 EUR

Chatule
43
Chatule

1.300 EUR

Gestoken blaasbalg
2014
Gestoken blaasbalg

1.300 EUR

Kabinet
4020
Kabinet

1.300 EUR

Schaal met draken
6044
Schaal met draken

1.300 EUR

Koningscollier GG
379
Koningscollier GG

1.200 EUR

Ivoren okimono
5821
Ivoren okimono

1.200 EUR

Twentse staartklok
3500
Twentse staartklok

1.150 EUR

Antiek kistje
2066
Antiek kistje

1.100 EUR

Voorraadpotje, 18e eeuw
6310
Voorraadpotje, 18e eeuw

1.100 EUR

Choker diamant
331
Choker diamant

1.000 EUR

Kromzwaard
2013
Kromzwaard

1.000 EUR