Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Aziatische beelden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.

Beeldje, legering
Resultaat: 40 EUR

Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G

Gouden broche, Zeeuwse knop
Resultaat: 180 EUR

Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...

6 Messen zilv/ivoor
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Coupe, zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U

Zilv. haarspeld
Startprijs 150 EUR

Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.

Hoeden kapstok
Resultaat: 15 EUR

Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G

Slavenbanden zilver
Resultaat: 15 EUR

Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr

3 Bronzen miniaturen
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G

Buste, Jef Lambeaux
Startprijs 250 EUR

Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.

Imari vaas
Startprijs 40 EUR

Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M

Beeld, man met geit
Startprijs 380 EUR

Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.

Ets, P.A. Nijgh
Resultaat: 20 EUR

P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G

3 Delen brons
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

Yixing theepot, theeglazuur
Resultaat: 1.600 EUR

Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G

Zilveren miniatuurvaasje
Startprijs 35 EUR

Antiek zilveren miniatuurvaasje ca. 6gr. Cond.: U

Armband granaat 3 rij
Startprijs 290 EUR

Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...

Russisch zilveren flacon
Startprijs 200 EUR

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U

Appel, gezicht
Resultaat: 360 EUR

Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G

Litho, Miro
Startprijs 100 EUR

Miro, lithografie, abstracte compositie (vouw) 48x31cm. Cond.: R

Collier ruwe diamant en parel, bruin
Resultaat: 30 EUR

Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.