Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gallé vaasje
Startprijs 400 EUR

Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G

2 Boheemse coupes
Resultaat: 110 EUR

Twee prachtige grote antieke Boheemse kristallen facetgeslepen en gegraveerde dekselcoupes met decor van landschap en springend hert. 1 Chip aan binnenrand van deksel, 29xø16cm. Cond.: R-G

Lalique lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Franse Lalique glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw (1 chip af) 42x16x16cm. Cond.: R

Glazen fles, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.23cm., Cond.:G

Glazen schaal
Startprijs 40 EUR

Glazen schaal ca. 1900 met handgeschilderd floraal decor in goede staat 10xø30cm.

2 Glazen plafoniere kappen
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Art Deco matglazen plafoniere lampekappen ca. 1920 (minimale chip) ø34cm. Cond.: G

Duitse pronkkaraf
Startprijs 70 EUR

Aparte oude/antieke mondgeblazen pronkkan met deksel in de vorm van een zwaan. Decor van goud en flora met ribbels en noppen (gesigneerd) 38x17x11cm. Cond.: G

Glazen voet schaal
Resultaat: 90 EUR

Glazen kelk, mondgeblazen ca. 1910 Glasfusing (mooie techniek) in goede staat 12,5xø12cm.

Vaas, Max Verboeket
Startprijs 60 EUR

Oude glazen vaas door Max Verboeket Maastricht 22x19x14cm. Cond.: G

Gekleurd glas
Startprijs 40 EUR

Grote oude mondgeblazen roemer glas met noppen 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø13cm.

Galle vaasje
Resultaat: 30 EUR

Oud glazen vaasje, gesigneerd Gallé (1mm chip) 9,6xø4,3cm. Cond.: R

2 Glazen voetschalen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G

Gegraveerde schaal, PIRKL
Resultaat: 70 EUR

Grote oude kristallen geslepen schaal met rondom gegraveerd landschapdecor met thema jacht met diverse figuren. Prachtige kwaliteit 2e helft 20e eeuw, Gesigneerd Stefan Poscher? ø 40cm.Cond.:G

2 Karaffen + glazen
Resultaat: 30 EUR

Twee glazen karaffen met bloemdecor en 6 glazen ca. 1900 20-41cm. Cond.: G

Glazen schotel, Rusland
Startprijs 50 EUR

Geslepen glazen schotel ca. 1900 (Rusland?) met floraal gouddecor ø27,7cm. Cond.: G

Glas, Teplitz
Startprijs 20 EUR

Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G

Karaf + 6 glazen
Startprijs 60 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G

3 Delen Jugendstil glas
Startprijs 20 EUR

Drie gekleurde matglazen Jugendstil delen ca. 1910 (minimale chip) 14x15x5cm. Cond.: R-G

2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met blauwe kikker en 1x met drakendecor 20e eeuw 6cm. Cond.: G

2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met groen zwaandecor en 1x met groen kooldecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud glaswerk ca. 1930 (Art Deco): 1x klein cactusvaasje (Leerdam?) en 1x stervormige onderschotel ø4-ø15cm. Cond.: G

3 Flessen, groen glas
Resultaat: 220 EUR

Drie antieke glazen flessen: 1x 17e-18e eeuwse groene bolle fles en 2x 19 eeuwse 4-kantige flessen 17xø13cm. en 23x7x7cm. Cond.: G

Glazen fles, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.24cm..

Opaline glazen tafelstuk
Startprijs 45 EUR

Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G