Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Twentse staartklok
Resultaat: 1.150 EUR

Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.

Klok, dubbel face
Startprijs 800 EUR

Oude Engelse messing Sneck tafelklok onder stolp met tweezijdige wijzerplaten 1e helft 20e eeuw met ketting uurwerk in goede staat 36xø22cm.

Jachtklok, Schwarzwald
Resultaat: 2.000 EUR

Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...

Vuurverguld klokje
Startprijs 450 EUR

Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G

Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR

Grote 18e eeuwse Boulle console pendule met schildpad "Brisset a Paris" met vuurvergulde bronzen applicaties. Wijzerplaat en uurwerk gesigneerd "Brisset a Paris". Halfuurslag. In goede originele staat...

Wit marmeren pendule
Startprijs 650 EUR

Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.

Zaanse klok
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...

Engelse staande klok
Resultaat: 600 EUR

Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...

Engelse staande klok
Startprijs 600 EUR

Engelse staande klok 19e eeuw met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk, seconden- en dagaanduiding (slingergaffel is afgebroken). Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie eikenhouten kast (mah...

Boulle klok met console
Startprijs 1.400 EUR

Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbelebel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15c...

Groot klokkenstel
Startprijs 200 EUR

Prachtig groot Frans 3-delig klokkenstel ca. 1870 met zwart marmer, compositie metalen figuur en kandelaar. "Pour L'independance" Rousseau met 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat ...

Tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Weense tafelklok (Stockuhr) 18e eeuw met prachtig uurwerk. Brons met repeteerslag, kwartierslag (dubbele bel). Gegraveerde originele wijzerplaat, uurwerk ,achterplaat. Originele beschilderde kast en ...

Tafelklok, bronzen figuren
Startprijs 1.000 EUR

Grote Historisme tafelklok ca. 1880 met zware bronzen armaturen. 8-Daags uurwerk en halfuurslag, eikenhouten kast. Geheel in goede staat 57x18x23cm.

Klokkenstel met figuren
Startprijs 1.850 EUR

Frans pendulestel ca. 1850 (brons verguld), tweekleurig met marmer. Kandelaren gesigneerd Leon Bureau. Bevat putti en bloemenkelken als kaarskandelaars. Pendule voorstellend een vrouw met putti, plaqu...

Pendule met 2 putti
Startprijs 450 EUR

Franse figurenpendule ca. 1870, voorstellend 2 putti die een klok dragen (compositie metaal). Bevat 8-daags Frans uurwerk, gesigneerd Samuel Marti 37x23x13cm. Cond.: G

Pendule met putti
Startprijs 400 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G

Pendule, vrouw met vogels
Startprijs 400 EUR

Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.

Porseleinen klok
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pendule op voet ca. 1870 (beschadigd en mist stuk uit voet) 41x16x29cm. Cond.: S

Pendule, drinkebroeders
Startprijs 170 EUR

Prachtige Franse pendule ca. 1850 met twee wijndrinkende drinkebreoders en vergulde kast (plaquette centraal onder). Gave emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag (touwtjesslinger) 46cm.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...

Frans klokkenstel
Resultaat: 120 EUR

Frans 3-delig roodmarmeren klokkenstel ca. 1870 met beeld. Gesigneerd Ch. Ruchot. Compositie metaal met 8-daags uurwerk (halfuur slag), slinger en sleutel. Lichte beschadigingen 54-57cm. Cond.: R

Vuurvergulde klok
Resultaat: 650 EUR

Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...

Tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.

Barok wandklok
Startprijs 80 EUR

Franse houtgestoken 18e eeuwse cartelklok met emaille wijzerplaat (uurwerk mist) Louis Seize ca. 1780. Kast is in originele staat 28x20x8cm. Cond.: R