Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kelk, Empire
Startprijs 350 EUR

Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U

Rijring WG
Startprijs 500 EUR

Rijring WG 585/000 met 3 diamanten. Wat hoogoplopende ring, met 3 mooie briljanten, ca 0,15 crt per steen, gezet in royale chatons. ca 3,4 gr ø 57

Trouwringen WG
Resultaat: 85 EUR

Set trouwringen WG 585/000. WG smalle trouwringen, 3 mm, ø 51/59 ca 6.4 gr

Armband WG gourmet
Startprijs 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

Ring robijn briljant
Startprijs 650 EUR

Ring WG 585/000 met robijn en briljant. Entourage ring met in het midden een emerald geslepen roze/rode robijn, 6,8x7,9 mm. Om de robijn zitten 12 zeer fraaie briljanten, totaal ca 0.55 crt. ca 5,9 gr...

Ring WG briljant jade
Startprijs 520 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en jade. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde een bewerking met 18 briljanten en 5 jadestenen. ca 6,2 gr ø 57

Ring briljant saffier
Startprijs 340 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en saffier. Elegante ring met ovale saffier, 7,4 x 3,6 mm, met aan weerskanten 3 rijen met kleine briljanten, totaal ca 0.36 krt. ø 53 ca 4,3 gr

Oorstekers WG briljant amethist
Startprijs 250 EUR

Oorstekers WG 585/000 met amethist en briljant. Oorstekers bestaande uit een knopje met een briljant, ca 0.03 crt, waaraaan een stukje ankercollier hangt met daaraan een peervormig gefacetteerde ameth...

Hanger WG parel
Startprijs 1.350 EUR

Unieke Hanger WG 750/000 met een Zuidzee parel en diamanten. Mooie sierlijke hanger met royale Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 diamantjes ca. 0.023 crt. Lengte hanger 32 m...

Hanger en collier WG
Startprijs 100 EUR

Collier WG 585/000 met kleine briljant hanger. Fijn Gourmetcollier, ø 1 mm, met spiegelchatonhanger met briljant, ca 0.015 crt. ca 1.9 gr. Lengte 38 cm Nieuw

Oorstekers WG briljant
Startprijs 1.250 EUR

Oorstekers, WG, royaal bezet met diamanten. Oorstekers, half om het oor, met over de oorsteker verdeeld 2 rozetten met briljanten versierd aan de randen met baquette geslepen diamanten. 1.03ct TW/VSI....

Broche WG met parel
Startprijs 380 EUR

Broche WG 585/000,7 akoya parels ø 6 en 5 mm. De broche is in de vorm van een soort fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyaparels en 4 steentjes. Het WG is half gematteerd. De broche is vo...

Creolen WG/GG briljant
Startprijs 475 EUR

Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...

7-Delig servies
Startprijs 2.750 EUR

Groot Djokja zilveren theeservies met acanthusblad motief. Bestaande uit; ovaal dienblad, theepot, suikerpot, melkkan, lepelvaas en zeef met lekbak. Samen ca. 3300gr., Bladmaat 57x40cm., theepot: 16xø...

Mes met hond
Startprijs 380 EUR

Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.

Zilveren beeldje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren amazone te paard met 2 jachthonden aan linkerzijde. 800/000, ca. 233gr. 12x13cm. Cond.: U

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 130 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met diverse fraaie geëtste graveringen en 835/000 zilveren knop met parelrand, compleet met onderschotel. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, ca. 1880. H. 20cm.

Zilveren tafelbel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, versierd met bloemmotieven. 835/000, grootkeur, jaarletter D: 1863, MT: Paulus Roesgen Den Haag, ca. 70gr. 16xø10cm. Cond.: U (binnenbel zit ...

Loddereinflesje
Startprijs 150 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands gouden dop en kraag, op voetje. H. 11cm., Cond.:U

Klein trekpotje
Startprijs 250 EUR

Mooi bewerkt zilveren trekpotje (scharnierend deksel) met ebbenhouten greepje staand op 4 pootjes. Versierd met bloemmotieven, 800/000, ca. 240gr., 10xø9,5cm. Cond.: U

Zilveren soezenmand
Resultaat: 425 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...

Zilveren slacouvert
Startprijs 125 EUR

Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.

Verzilverd theebusje
Startprijs 160 EUR

Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 170 EUR

Bijzonder en zeldzaam ovaal 835/000 zilveren empire loddereindoosje met ribbels. MT.: Reinier Brugman, Ootmarsum anno 1826. 4x2.5x3cm., ca. 20gr.