Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren beeld, Afrika
Resultaat: 370 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een Afrikaan met hoofdtooi. Mooie kwaliteit 47cm.

Benen tand op standaard
Resultaat: 320 EUR

Decoratieve Chinees bewerkte benen tand 2e helft 20e eeuw op houten console. 30x74x10cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Resultaat: 290 EUR

Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke ivoren okimono figuur, voorstellend een Chinese markthandelaar (haas mist poten) H.: 20cm. Cond.: R

Ivoren beeld, Maria
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.

Ivoren geisha
Resultaat: 230 EUR

Chinees ivoren geisha ca. 1900 in goede staat H.: 18cm. Cond.: G

Ivoren kruis
Resultaat: 220 EUR

Ivoren Corpus CHristie op houten kruis 19e eeuw, gedetailleerd (2 spijkers missen) 19x8cm. Cond.: G

Ivoren geisha
Resultaat: 220 EUR

Chinees ivoren geisha ca. 1900 in goede staat H.: 18cm. Cond.: G

Ivoren man
Resultaat: 220 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een oude man met stok en mand 17cm. Cond.: G

Ivoren nijlpaard
Resultaat: 200 EUR

Oude ivoren nijlpaard ca. 1930 in goede originele staat 6x9,5x5cm.

Ivoren beeld
Resultaat: 190 EUR

Grote antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaandse vrouwenbuste 50cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Resultaat: 190 EUR

Grote antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een mannelijke krijger op houten sokkel 50cm. Cond.: G

2 Delen ivoor
Resultaat: 100 EUR

Twee delen antiek ivoor; 1x damesbuste Afrika en 1x vaas met decor van slangen en vogel 19-22cm.

2 Benen snuifdoosjes
Resultaat: 80 EUR

Twee Oosterse benen bewerkte snuifflesjes met erotische voorstelling 20e eeuw in goede staat 8-9cm.

Ivoren plaquette
Resultaat: 70 EUR

Antieke handbeschilderde Oosterse plaquette met erotische Oosterse voorstelling 19e eeuw. Gedeelte onduidelijk en verpoetst 11x6,2cm. Cond.: R

Koe, hertshoorn
Resultaat: 60 EUR

Koe gemaakt uit hertshoorn ca. 1900 in goede staat 4x9x2cm.

3 Delen ivoor/been
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek been en ivoor; 1x Afrikaanse olifant van ivoor, 1x olifant van been en 1x vogel van been 2-4cm.