Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Album kaarten, Hengelo
Resultaat: 950 EUR

Groot kavel met diverse vooroorlogse postkaarten van Hengelo in Davo album, ca. 200 stuks Cond.: G

Album kaarten, Hengelo
Resultaat: 450 EUR

Groot kavel met diverse postkaarten van Hengelo, Cond.: G

Doosje kaarten
Resultaat: 350 EUR

Diverse postkaarten (o.a. Overijssel, Scheveningen, Duitsland, etc.) 20e eeuw Cond.: G

5 Albums NL
Resultaat: 140 EUR

Nederland diversen in 5 albums, zeer hoge rest waarde.

Stockboek Hongarije
Resultaat: 140 EUR

Collectie Hongarije met veel zegels in extra dik stockboek.

3 Dozen NL
Resultaat: 100 EUR

Drie voorraaddozen met ca. 1400 stuks en beschreven FDC's (Eerstedag brieven) af 1967, mooie kwaliteit.

2 Albums, motieven
Resultaat: 90 EUR

Motief: jaar van het kind 1979, postfrisse collectie met betere series en blokken in 2 albums.

Album, 100 kaarten
Resultaat: 85 EUR

Album met ca. 1000 kaarten van Nederland waaronder diverse steden (o.a. Nijmegen, Winterswijk, Apeldoorn. Laag Keppel, etc.)

2 Stockboeken Duitsland
Resultaat: 75 EUR

Twee extra dikke stockboeken Duitsland (veel zegels)

Doos met 7 albums wereld
Resultaat: 70 EUR

Doos met 5 stockboeken en 2 albums wereld.

2 Stockboeken divers
Resultaat: 70 EUR

Twee stockboeken met zegels uit diverse landen buiten Europa

Album divers
Resultaat: 70 EUR

Album met diverse landen buiten Europa waaronder Eng. koloniën (Egypte, Perzië)

Album NL
Resultaat: 70 EUR

Davo album Nederland + OG (Ned. cat. waarde : € 1780,-)

Stockboek Oostenrijk
Resultaat: 60 EUR

Stockboek Oostenrijk 1880/1938 incl. gestempeld (o.a. poststukken)

Album ansichtkaarten
Resultaat: 55 EUR

Album met diverse vooroorlogse postkaarten Holland 30x26x3cm. Cond.: G

Stockboek divers
Resultaat: 55 EUR

Extra dik stockboek met diverse landen buiten Europa waaronder Engelse koloniën (veel zegels)

Stockboek Duitsland
Resultaat: 50 EUR

Stockboek Duitsland divers van oud tot modern.

Stockboek divers
Resultaat: 50 EUR

Extra dik stockboek met diverse landen buiten Europa (veel zegels)

100 Ansichtkaarten, Nederland
Resultaat: 45 EUR

100 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (gedeelte met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.

Album Midden/Zuid Amerika
Resultaat: 40 EUR

Postzegelalbum Midden/Zuid Amerika met ca. 3000 verschillende zegels.

Yvert Album
Resultaat: 40 EUR

Yvert Album Israel 1950/1964 collectie met ongeb./ pf.

2 Stockboeken, ruimtevaart
Resultaat: 40 EUR

Twee dikke stockboeken , ruimtevaart motief, ongeb. / pf.

Album DDR
Resultaat: 35 EUR

D.D.R. (Duitsland) spec. verz. z.g. "gedenkbladen" met zegels en spec. stempels 60-er jaren.

Album Azië
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum Azië met ca. 2200 verschillende zegels.