Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ets, Martin van Waning
Resultaat: 10 EUR

Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 10 EUR

Twee etsen 1e helft 20e eeuw; 1x stadgezicht met figuren 24x19cm. en 1x stadsgezicht met kerk en figuren op de markt 19x15cm. (Etsen op papier) Cond.: G

Schilderij, 8-kantig
Startprijs 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, landschap bij avond 88x65cm. Cond.: R-G

Ets, Venetië
Startprijs 10 EUR

Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G

Duitse ets
Startprijs 10 EUR

Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G

Oude gravure
Resultaat: 15 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G

Oude ets
Startprijs 10 EUR

S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G

Portret Cs/68
Resultaat: 10 EUR

Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G

4 Antieke gravures
Resultaat: 10 EUR

Vier gravures 17e-18e eeuw; 1x "de Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam" door W. Doelen, 1x gravure, het maken van een schoen (Baurenfeind. del. Defehrt sculpt, 1x gravure Grundris von dem Aussersten End...

Religieuze prent
Startprijs 10 EUR

Religieuze prent met gouddecor ca. 1900 in goede staat 35x26cm.

Ets, Frits Hartmann
Startprijs 10 EUR

Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G

Ets, Rob Langbein
Startprijs 10 EUR

Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G

Antiek anker
Resultaat: 12 EUR

Handgesneden anker met ring (19e eeuw of ouder) 17xø18cm. Cond.: G

Album Indonesië
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Indonesië met ca. 600 verschillende zegels.

Album Verenigde Naties
Startprijs 10 EUR

Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.

Album Tsjechoslowakije
Startprijs 10 EUR

Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.

40 Humor kaarten
Resultaat: 20 EUR

Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.

6 Poppen, divers
Resultaat: 10 EUR

Zes delen oud poppenspeelgoed; 1x porseleinen popje )clown) met glazen ogen ca. 1930 Duitsland, 1x kledendracht pop 2e helft 20e eeuw, 1x kunststof popje met blauw kleed, 1x Bully babypopje, 1x kinder...

Kestner Century Doll
Resultaat: 45 EUR

Kestner pop, gemerkt Century Doll. Biscuit hoofd met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Linnen lijf met composiet ledematen (5 geledingen) en vaste polsen. H.: 46cm.

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Duitse bolvaas ca. 1910
Resultaat: 10 EUR

Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.

2 Franse borden
Startprijs 10 EUR

Twee oude Franse Limoges porseleinen borden 20e eeuw en 8-kantig; 1x Chateau Coslaborg Saint Estephe (handbeschilderd) en 1x Chateau Lascombes Margaux (handbeschilderd) 24x24cm. Cond.: G

2 Satsuma vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote antieke Japanse keramieken Satsuma vazen met gouddecor en figuren (1x gaaf, 1x gelijmd) 39xø19cm. Cond.: M-G