Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen schaaltje
Startprijs 125 EUR

Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.

Dekseldoosje, Lalique
Startprijs 90 EUR

Oude Lalique glazen dekseldoos met blauwglazen noppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 9xø9cm.

Murano spiegel
Startprijs 40 EUR

Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R

Copier Whiskyglas
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame Hollandse A.D. Copier whiskyglas met 8-kantige groene voet 12xø9cm. Cond.: G

2 Glazen vazen, Malta
Startprijs 75 EUR

Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G

Art Deco schaaltje
Startprijs 30 EUR

Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.

Glazen vaas, zilv. overlay
Startprijs 50 EUR

Grote oude glazen vaas met zilver-overlay en decor van bloemenranken (overlay is sleets) 33xø15cm. Cond.: R-G

Opaline siervaas
Startprijs 80 EUR

Prachtige glazen pijpvaas 3-kleurig. Binnen melkkleur neutraal en opgelegd honingkleur 20e eeuw in goede staat 35cm.

Karaffen set
Startprijs 140 EUR

Likeurset 19e eeuw van blauw glas, handbeschilderd bestaande uit; goudkleurige houder met spiegel, 2 reservoirs met kraantje en 8 glazen. 1 Kraantje afgebroken maar is erbij. 31x28x15cm. Cond.: R-G

Boheemse rode vazen
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse robijnrode glazen vazen met handgeschilderd goude putti-decor 30,5xø12cm. Cond.: G

Boheemse vaas, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Boheems glazen gegraveerde vaas ca. 1900 met druivenranken-decor in goede staat 30xø15cm.

2 Tafelstukken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke plated tafelsets met kristal en glas: 1x olie-, azijn-, mosterd- en zoutstel. 28x16x10cm. en 1x kandijsuiker-set 20x23x10cm. Cond.: G

Glazen servies
Resultaat: 35 EUR

Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat

Glazen vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude glazen vaas 20e eeuw, gemerkt CdA in goede staat 25x16x16cm.

Galle stijl vaas
Startprijs 100 EUR

Oude glazen vaas, gesigneerd Adost met decor van kersentak, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (2 chips van voet af) 24xø12cm. Cond.: M

2x Jugendstil glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R

Glas-in-Lood raam
Resultaat: 50 EUR

Oude ronde gebrandschilderde glas-in-lood venster met als voorstelling een engtel en Latijnse tekst ø53cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.

Glazen vaas, Maastricht
Resultaat: 60 EUR

Grote glazen pompoenvormige vaas (Maastricht), blauw-paars van kleur (1 chip in binnenrand) 25xø22cm. Cond.: R

Glazen schenkkan
Startprijs 30 EUR

Moderne glazen mondgeblazen design schenkkan (5-kleurig met neus en ogen). Vermoedelijk Italië 21,5x21xø15,5cm. Cond.: G

3 Lampekapjes
Resultaat: 30 EUR

Drie Jugendstil lampenkappen ca. 1900 (minimale chips) 14x12cm. Cond.: G

Kristallen set
Startprijs 15 EUR

Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G

Boheemse vaas, meander
Startprijs 40 EUR

Mondgeblazen glazen vaas ca. 1900 met meanderdecor (bovenrand schade) 27cm. Cond.: R

Handgeslepen bonbondoos
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse facetgeslepen kristallen bonbon-dekseldoos in goede staat 10xø16cm.