Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Etalagepop
Resultaat: 1.060 EUR

Zeldzame zeer grote oude Kathe Kruse etalagepop ca. 1950 met groot stoffen lichaam. Werd gebruikt om Kathe KRuse poppen aan te prijzen, in goede staat 108cm.

A.M. pop, Indiaan
Startprijs 250 EUR

Oude Duitse Armand Marseille indianen pop met porseleinen hoofd en originele kleertjes van vilt ca. 1930, in goede originele staat H.: 39cm.

S.F.B.J. 247 Paris 11
Resultaat: 300 EUR

S.F.B.J. (Societé Francaise de Bebé et Jouets) karakterpo, gemerkt op hoofd S.F.B.J. 247 Paris 11, gemerkt op lichaam met stukje sticker "fabrication". Biscuit porseleinen hoodje met open mondje, 2 bo...

Pop, Schmidt?
Resultaat: 300 EUR

Prachtige oude porseleinen pop. gemerkt op het hoofd met 30. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe slaapogen, open mondje, 2 tandjes en bruin gemodelleerd haar. Composiet kleuterlijfje met vaste pols...

Armand Marseille
Startprijs 100 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste ge...

2x Kathe Kruse, (Ilseball, Friedebald)
Resultaat: 280 EUR

Twee grote oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Isebill en 1x Friedebald (80-er jaren, 52cm.) Cond.: G

Hertel, Schwab & Co 165
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame oude Duitse porseleinen pop van Hertel, Schwab & Co no. 165/10 met slaapogen, Googly mond en origineel 5-delig lijf 34cm. Cond.: G

Alt, Beck & Gottschalk
Resultaat: 200 EUR

Pop van Alt, Beck & Gottschalk, ongemerkt. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd met bruine glazen ogen en bruin haar. Lederen lijf met 4 geledingen (knieën en billen), porseleinen onderarmen en han...

Karl Hartman pop
Startprijs 125 EUR

Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...

Speelgoed auto
Resultaat: 110 EUR

Duitse blikken auto (Western Germany HP2 HP-001) in originele doos 50-er jaren. Nagenoeg onbespeeld met sleutel, auto rijdt en mannetje doet de deur open Cond.: G

4x Racebaan, Scalextric
Resultaat: 30 EUR

Vier oude racebaan auto's uit de 60-er jaren van Scalextric; 2x groene Lotus, 1x McLaren, 1x Cooper (venster mist) 10,5-13cm. Cond.: R-G

Kathe Kruse, Friedebald
Resultaat: 230 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Friedebald, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam en 1 naad achterin de benen en naden in de armen. Echt haar en beschilderde ogen en mond, licht bespeeld 51cm. Cond.:...

Kathe Kruse pop, schielbokchen
Resultaat: 330 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Schielböckchen in doos, onbespeeld 52cm. Cond.: G

Etienne Denamur
Resultaat: 200 EUR

Etienne Denamur pop, gemerkt op het hoofd E.10.D, gemerkt op het lijf 8 (linkerzijkant). Porseleinen hoofdje met gesloten mondje, grijsblauwe glazen ogen met geschilderde wimpers en bruine langharige ...

Simon & Halbig 1349 Jutta
Resultaat: 125 EUR

Simon & Halbig pop ca. 1900, gemerkt op het hoofd 1349 Jutta S & H (meisjespop maat 11), gemerkt op het lijf met een rode stempel op de rechterschouder. Porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, o...

Poppenwagen + toebehoren
Startprijs 100 EUR

Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G

Paard, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R

2x Kathe Kruse (Sarali, Gudrun)
Startprijs 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G

Kathe Kruse pop, Rosali
Resultaat: 70 EUR

Oude Kathe Kruse pop in doos Rosalie 1981, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Biedermeier kast
Resultaat: 385 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehout fineer miniatuur Biedermeier kastje met twee deurtjes (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 53x51x34cm.

Chiffoniere
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.

Mahonie poppenwieg
Startprijs 100 EUR

Duitse mahoniehouten poppen-schommelwieg ca. 1880 in goede originele staat 37x31x57cm.

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 285 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar. Beschilderde ogen en mond in goede (licht bespeelde) staat 5...

Kathe Kruse pop, Käthlichen
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Duitse Kathe Kruse pop, Kätlichen 80-er jaren in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G