20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Bronzen pendule, putti
Startprijs 3.000 EUR

Amsterdammer
Resultaat: 8.500 EUR

Regelateur
Resultaat: 500 EUR

Pendule met kind
Startprijs 3.000 EUR

Vergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR

Jugendstil klok
Startprijs 200 EUR

Staande klok
Resultaat: 2.250 EUR

Klok, marmer en brons
Startprijs 475 EUR

Lenzkirch klokje
Startprijs 240 EUR

Kleine notenhouten fineer Lenzkirch Jugendstil tafelpendule ca. 1900, Lenzkirch 1 million nr. 4685562. Met messing applicaties en in goede originele staat 22x12,5x10cm.

Schilderij klok
Startprijs 490 EUR

Tafelklok, spillegang
Startprijs 600 EUR

Franse pensule 18e eeuw met 18e eeuws uurwerk (uurwerk niet helemaal compleet), spillegang, halfuurslag. Eikenhouten kast met mahonie-fineer en messing applicaties (Louis Seize) 46x31x16cm. Cond.: R

Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR

Stoelklok
Startprijs 400 EUR

Staande klok
Startprijs 400 EUR

Pendule, 3 putti
Startprijs 2.500 EUR

Staartklok
Resultaat: 225 EUR

Engelse staande klok
Startprijs 300 EUR

Pendule met putti
Startprijs 1.000 EUR

Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR

Duitse staande klok
Resultaat: 300 EUR

Friese staartklok
Startprijs 300 EUR

Friese staartklok
Startprijs 300 EUR

Pendule, mysterieus
Startprijs 900 EUR

Grote Franse figurenpendule ca. 1870, voorstellend een smid met vrouw die een klok draagt. Achtdaags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Charles Ruchat in zeer goede originele staat 73cm.

Miniatuur klok
Startprijs 400 EUR