Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen beelden
Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G

Beeld, ridder
Resultaat: 850 EUR

Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.

Bronzen beeld, Joris Verdonckschot
Resultaat: 750 EUR

Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.

Bronzen beeld, Philipp
Resultaat: 725 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G

Beeld, smid
Resultaat: 550 EUR

Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.

Groot beeld
Resultaat: 450 EUR

Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G

Beeld, smid, groen
Resultaat: 330 EUR

Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.

Art Deco beeld
Resultaat: 330 EUR

Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...

Beeld, kozak
Resultaat: 300 EUR

Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.

Bronzen Kat
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.

2 Samac beelden
Resultaat: 225 EUR

Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.

5 Aziatische bronzen
Resultaat: 200 EUR

Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.

Barok beeld
Resultaat: 200 EUR

Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G

Bronzen meisje met bok
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.

Beeld, Arabier
Resultaat: 180 EUR

Bronzen buste van een Arabier (ongesigneerd) met mooie patina in goede staat 32cm.

Beeld, olifant
Resultaat: 170 EUR

Grote oude compositie metalen olifant met bronskleurige patina en zwart-marmeren sokkel ca. 1930 in goede staat 43x40x16cm.

Beeld, kikker
Resultaat: 170 EUR

Antiek beeld, voorstellend een vrouwelijke kikker met kledij ca. 1900. Figuur is mogelijk van compositie metaal, in goede staat 14x7x8cm.

Bronzen Masker
Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen masker met zwart marmeren voet 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali, gesigneerd Dali in goede staat 40x25x21cm.

Bronzen vogel, zittend
Resultaat: 170 EUR

Grote Art Deco stijl bronzen roofvogel gemonteerd op zwart marmeren voet 21 eeuw, gesigneerd Ernst Barlach in goede staat 33x32x17cm.

Bronzen beeld, 2 putti
Resultaat: 160 EUR

Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.

Bronzen lopende leeuw
Resultaat: 110 EUR

Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw met marmeren voet, gemerkt: Milo, voorstellend leeuwin. 18x35x12cm.

Bronzen dame op bank
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur, 21e eeuw, met marmeren voet. Griekse vrouw op canape, gemerkt: A.Canova. 20x31x12.5cm.

Chinese figuur
Resultaat: 100 EUR

Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.

Bronzen Olifant
Resultaat: 100 EUR

Bronzen olifant 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali 30x30x11cm. Cond.: G