Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen wijnspoeler, 18e eeuw
Resultaat: 675 EUR

Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke 3-delige kristallen tafelstuk met facetgeslepen guirlandes.1 chip af, verder in goede staat 54xø29cm. Cond.: R-G

2 Lalique glazen
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Lalique kristallen glazen. Transparant met groenglazen knoppen 20e eeuw. In goede staat 11xø10cm. en 8xø9,5cm.

Glas, web
Resultaat: 110 EUR

Antiek Engels kristallen glas van Webb in zeer goede staat 19,5xø8cm.

6 Kristallen vaasjes
Resultaat: 100 EUR

Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R

2 Delen Lalique
Resultaat: 90 EUR

Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R

Glas-in-Lood 18e-19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Glas-in-lood venster 18e-19e eeuw met afgebeeld een gebrandschilderde driemaster. In goede originele staat 24x18,5cm.

Glazen dessert-servies
Resultaat: 80 EUR

Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.

7x Boheems kristal
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen antiek Boheems kristal; robijnrood, gegraveerd; 2x vazen, 1x karaf, 1x schaal, 1x bokaal en 2x likeurglazen 6-21cm. Cond.: G

Glazen plant
Resultaat: 75 EUR

Japanse glazen plant met marmeren plantenbak ca. 1930. In goede originele staat 29x20x8cm.

Div. Swarovski
Resultaat: 70 EUR

Diverse kristallen figuren o.a Swarovski (telefoon, grammofoon, viool, schommelpaard, bever, poes) en overig kristal (egel, beertje, en vogel) 2-7cm. Cond.: G

Bolle glazen vaas
Resultaat: 65 EUR

Bolle glazen Murano vaas (donkerblauw) met geel/groen en transparant glas in goede staat 10x10cm. Cond.: G

Divers glas/kristal
Resultaat: 60 EUR

Divers glas en kristal (10 delen); 1x dekselcoupe, 1x voorraadpot, 2x vaas, 1x waaierkristallen schaal, 2x waaierkristallen flacon (1x gelijmd), 1x suikerstrooier, 1x parfumflacon 13-38cm. Cond.: G

Bowlpot + 6 glazen
Resultaat: 60 EUR

Oude kristallen bowlset (zware uitvoering) facetgeslepen met 6 bowlglazen (2 afwijkend van uitvoering) Cond.: G

3 Kristallen glazen
Resultaat: 60 EUR

Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x blauw, neutraal met gouddecor, 1x rood met floraal- en gouddecor, 1x rood met gouddecor 11-12cm. Cond.: G

Kristallen stolp
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse waaierkristallen stolp in uitstekende staat 20xø21cm.

6 Delen glas
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...

Blauwglazen dekselpot
Resultaat: 45 EUR

Antieke blauwglazen dekselpot met floraal decor, ca. 1880, 8xø10cm., Cond.:G

2 Delen kristal
Resultaat: 45 EUR

Twee oude kristallen potten met plated deksel en hengsel, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 12xø13cm. en 14xø12cm.

5 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2x bolle vaasjes, 1x gesigneerd Vic Galther? 85, Jugendstil stijl, 1x hoge vaas Wallstab '83, 1x hoog wijnglas, monogram Fx, 1x bolvaas monogram R.W. 82, 8,5-ø16,5cm. Con...

Glazen object, Jonasson
Resultaat: 40 EUR

Glazen sculptuur, gesigneerd Mats Jonasson Sweden. Voorstellend twee zeehonden onder water met een vis 18x20x4,5cm. Cond.: G

Karaffen + 3 glazen
Resultaat: 40 EUR

Karaffenset ca. 1900 met 3 bijbehorende glazen, gegraveerd en geslepen (2 glazen hebben chips, karaffen zijn goed) Cond.: R-G

4 Opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke opalineglazen vazen ca. 1900, handbeschilderd en gelithografeerd in goede staat 23-33cm.

2 Glazen schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige oude Murano glazen schalen ca. 1970 in zeer goede staat, 15x39x38cm. en 37x32x39cm.