Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pendule, leeuw
Startprijs 16.000 EUR

Prachtig groots zilveren pronkstuk waarin Frans pendule uurwerk met slagwerk op bel. Het rechthoekige basement rust op vier ronde poten en is rondom afgebiesd met kymabandmotief en masceren aan voorz...

Schilderij
Startprijs 15.000 EUR

Sophus Jacobsen ( Halden 1833-1912 Düsseldorf) olieverf op linnen, riviergezicht bij maanlicht en schepen met figuren. 120x200cm., Cond.: G

WG Armband, briljant
Startprijs 13.000 EUR

Prachtige diamantenarmband WG 585/000. Unieke sierlijke schakelarmband WG volgezet met diamanten in diverse slijpsels, briljant, baquette, princes. Totaal ca 360 diamanten ca 8,00 karaat met een goede...

J.H. van Mastenbroek, havengezicht
Resultaat: 14.000 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G

Amsterdams Staand Horloge
Startprijs 8.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw, gesigneerd D. Molenaer. Wortelnoten kast staande op bolpoten met dubbelgebogen kap. Daaronder ajour zaagwerk. Uurwerk met kalender, maanstand en kwartiersl...

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 8.000 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van wortelnoten-fineer met intarsia. Gesigneerd Rutger van meurs Amsterdam. Scheepjesmechaniek met maanstand, dagaanduiding, maanaanduiding en secondenaand...

Jan Voerman, gezicht op Hattem
Startprijs 7.000 EUR

Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...

Grote klok
Startprijs 5.000 EUR

Kolossale Franse bronzen pendule uit Parijs ca. 1800 van tweekleurig brons met voorstelling van vrouw met boek en jongen met globus. Groot uurwerk met touwtjesslinger "MonBro Aine a Paris", in zeer go...

Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 4.500 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G

Kabinet op kruispoot ca. 1700
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzaam 17e eeuwse Italiaanse Renaissance kabinet met prachtige handgestoken renaissance figuren. Notenhout met notenhout fineer, gesigneerd Bosolacoi of Rosolaccio. Origineel slotenwerk achter midde...

Pendule, man met schrift
Startprijs 3.500 EUR

Bijzondere imposante vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 , tweekleurig met voorstelling van een Romeinse hoogwaardigheidsbekleder met perkamentrol. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjessling...

Zilveren inktstel
Startprijs 3.250 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Oorclips parel diamant
Startprijs 3.250 EUR

Oorclips, WG 585/000 met parel en diamanten. Mooie stijlvolle entourage oorclips met in het midden een cultiveparel ø 8,2 mm. om de parel zitten 10 diamanten, briljant geslepen ca 0.15 crt per steen. ...

Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR

J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse wortelnoten fineer op eiken kabinet Louis Quinze. Fineerschade en oudere restauraties maar verder in goede originele staat 234x161x85cm. Cond.: R-G

Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startprijs 2.700 EUR

Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G

Barokkast 1-deur
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...

Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orpheus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.

Jan te Wierik, geel
Resultaat: 2.350 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik, Happy Family
Resultaat: 2.300 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G

Ring Blauw saffier briljant
Startprijs 2.400 EUR

Grote ring WG 585/000 met grote Saffier en briljant. Ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Saffier 28.7ct, met mooie insluitsels. In de rand rondom de Saffier zitten 35 briljanten 0.70c...

Zilveren 4-delig servies
Startprijs 2.400 EUR

Groot zilveren servies, bestaande uit koffie-thee-suikerpot en roomkan op gedraaide voet. Bij aanzet van handgrepen en schenktuiten versierd met acanthusmotieven. De deksels dragen een lauwerkrans. De...

Ring RG peervorm met briljant
Startprijs 2.300 EUR

Ring WG/RG 750/000 met briljanten. Bolle ring met in het midden een WG peervorm waarin diverse diamanten zijn gezet. Om deze peervorm zitten in het RG diverse diamanten met een champagnekleur gezet. t...

Bronzen beeld, geliefden
Startprijs 2.250 EUR

Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.