Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel Franse vazen
Resultaat: 10.000 EUR

Twee grote zeldzame empire porseleinen siervazen 19e eeuw met prachtige originele vuurvergulding (hoorn des overvloeds etc.). Uiterst gedetailleerde handgeschilderde landschappen met figuren en steden...

Imari dekselpot
Startprijs 900 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse imari porseleinen dekselpot van 77cm. met fijngeschilderd floraal- en gouddecor (geribbeld) in zeer goede staat 77xø31cm.

Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 950 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Blauwe Chinese schotel
Startprijs 250 EUR

Grote celadon schotel (professioneel gerestaureerd) met floraal decor 4,7xø39cm. Cond.: G

3 KPM koffiekopjes
Resultaat: 200 EUR

Drie zeldzame Duitse KPM porseleinen koffiekopjes WO I; 1x met moedigheidskruis W. 1914, 1x moedigheidskruis en ranken en 1x moedigheidskruis 1914 en adelaar. Allen in goede staat 7,5-10cm.

11 Delen Meissen
Startprijs 900 EUR

Elf delen oud Meissen porselein uit Duitsland 20e eeuw met bloemdecor en goudrand; 2x vleesschaal, 1x sauskom, 1x schaal, 6x eetborden, 1x groot bord. 10-41cm. Cond.: G

Capodimonte vaas
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.

Mokkaservies
Resultaat: 150 EUR

Prachtig 9-delig Höchst porseleinen mokkaservies (Duitsland) met bloemen- en gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat (melkkannetje zonder deksel) 5,5-23cm. Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 375 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G

2 Delen aardewerk Willem van Oranje
Startprijs 250 EUR

Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...

Duitse keramieken vaas
Startprijs 500 EUR

Duitse keramieken vaas ca. 1970, Rorh Keramik, model 314 met paarse kleur H.: 40cm. Cond.: U

Keramieken stier
Startprijs 180 EUR

Duitse keramieken stier ca. 1970, Ruscha H.: 21cm. Cond.: U

Majolica bloempot op zuil
Resultaat: 350 EUR

Prachtige majolica piedestal met erbij-horende bloempot ca. 1900. Floraal decor, in goede originele staat 99x42cm.

Chinese zuil
Startprijs 350 EUR

Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G

Voorraadpot China
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese neolitische voorraadpot van terracotta ca. 1500-2000 voor Christus (gelijmd) met beschildering 32xø30cm. Cond.: R

2 Beelden, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen figuren, vermoedelijk Engeland (teken met 2 zwaarden gekruisd, geen Meissen). man en vrouw met druiventros in de handen. Bij de man beschadigingen aan de bloemen, bij...

Pors. lampevoet
Resultaat: 150 EUR

Grote oude porseleinen lampvoet, 20e eeuw, in Sevres stijl. Voorstelling vrouw met druiven en een soldaat. Stukje van boom aangelijmd, verder in goede staat. 50xø20cm.

Piedestal + Cachepot
Startprijs 100 EUR

Antieke Jugendstil cachepot met zuil, bruin en groene glazuur. Bij de piedestal van bovenrand chips af, verder in goede originele staat. 112xø42cm.

3 Delfts blauwe borden
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels met Chinees decor, gemerkt LPK met bruine omranding. Minimale glazuurschades omranding en chips) ø22,5cm.

Delfts blauw "t Fortuyn"
Startprijs 100 EUR

Delfts keramieken polychroom bordje 17e-18e eeuw, verso 't Fortuyn met floraal decor en gele omranding. (Gebroken en randschades) ø6cm. Cond.: R

Tegel, Delfts
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Delfts keramieken plaquette ca. 1870 met als voorstelling een paardekar met boerenpaar. Waarschijnlijk naar een schilderij van Otto Eerelman. In zeer goede staat 49x35x2cm.

Blauwe lamp
Startprijs 80 EUR

Oude porseleinen tafellamp ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor en bronzen voet. In zeer goede originele staat 60xø40cm.

Baarmankruik, groot
Resultaat: 120 EUR

Duitse steengoed baardmankruik met medaillon 17e eeuw. Oude barst, verder in goede originele staat 32xø21cm.

Baardmankruik, klein
Resultaat: 270 EUR

Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G