Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 100 EUR

Antiek mooi zilveren tafelstuk met glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes. Het geheel is rondom voorzien van pointilleerwerk en staat op vier acanthus pootjes, 700/000, zilvergewicht ca. 77gr. 1...

Zilveren roomstel
Startprijs 180 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur, treefje
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Haarlems 18e eeuw zilveren miniatuur treefje ca. 17gr. Toegeschreven aan Mr. Pieter Snijder ca. 1730 2x6x2,5cm.

Zilveren koekdoos op schotel
Resultaat: 800 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G

Antiek collier diamant parels
Resultaat: 300 EUR

Antieke Choker, GG 585/000 met goud op zilveren middenstuk.Late jugendstil choker, prachtig ontwerp met in het midden een versierd gedeelte met parels en diamantsplinters. Grootte middenstuk ca 8 cm, ...

Armband GG met 3 diamantjes
Resultaat: 200 EUR

Armband GG 585/000 met drie diamantjes. Bewerkte Gourmetschakels, breedte 8,5 mm, met in het midden 3 diamanten, oud slijpsel, verdeeld over de armband. De armband is voorzien van een bakslot en 2 vei...

GG ring met stenen
Resultaat: 50 EUR

Ring, GG 585/000, met 3 stenen. Fraai bewerkte kop met versieringen en 3 stenen. ø 54 ca 2.7 gr.

Ring met roosdiamanten
Resultaat: 200 EUR

Ring, GG 585/000 met 3 grote roosdiamanten. Antieke ring met aan de bovenzijde 3 royale roosdiamanten in zilver gezet. Om de diamanten zit een mooie bewerkte zilveren rand. De GG band van de ring is v...

Ring Roosdiamant
Resultaat: 500 EUR

Ring, GG, 585/000, met roosdiamanten. Antieke ring, in zeer goede staat, met 3 grote roosdiamanten en aan weerszijden 5 kleine roosdiamanten, gezet op zilverfolie. De band van de ring is voorzien van ...

Staafbroche GG briljant
Startprijs 150 EUR

Staafbroche, GG/WG 585/000 met briljant. Staafbroche, schakelmodel met een WG stukje waarin een briljant, 0.04 crt, gezet is. De broche is voorzien van een veiligheidssluiting. Lengte 47 mm. ca 4,1 gr

Armband WG diamant
Resultaat: 575 EUR

Armband, WG 585/000, met 9 diamanten. De armband bestaande uit een ijsgematteerde binnenzijde met glimmende geschulpte rand. In het midden van de armband zijn 9 kleine briljanten, totaal ca 0.13 crt, ...

Antieke broche jugendstil
Resultaat: 175 EUR

Antieke broche, zilver met goud met diamanten, parel en topaas. Jugendstil broche, tevens te dragen als hanger, ruitvormig model met in het midden een grote ovale paarse steen, cabouchon geslepen. In ...

Ring Art deco Navette vorm GG
Resultaat: 230 EUR

Ring, GG, 585/000, Art Deco met briljant. Ring met aan de bovenzijde 2 grotere diamanten en meerdere kleinere diamanten gezet in een Navette vorm, totaal ca 0,52 crt. ca 2,5 ø 58. Cond U

Broche GG zwaluw
Startprijs 140 EUR

Broche, GG, 750/000 met diamant. Broche in de vorm van een zwaluw, ca 2,4x2,4 mm, met in de randen van devluegels kleine diamanten. In het oog zit een klein blauw steentje. ca 3,5 gr.

Medaillon GG
Resultaat: 80 EUR

Uniek medaillon GG 585/000, schildvormig met Onyx. Medaillon met aan de voorzijde half Onyx en half bewerkt met gravure. De andere zijde is voorzien van een grote Onyx voorzien van ingegraveerd wapen....

16 Doosjes met 4 oorknoppen
Resultaat: 90 EUR

Zestien doosjes met 4 paar oorknopjes met zilveren achterzijde. Per doosje een paar oorknoppen met turkoois, pareltjes, onyx en amethistkralen, ø 3.5 mm

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 325 EUR

Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U

Gembercoupe
Resultaat: 140 EUR

Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...

Krist. strooier met zilver
Resultaat: 50 EUR

Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie

Inktstel, zilv. dopjes
Startprijs 225 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...

Divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U

Verguld kannetje, emaille
Resultaat: 275 EUR

Verguld zilveren kannetje met 19e eeuws emaille, Frankrijk. Greep versierd met acanthusblad. 950/000 ca. 1840 13xø6cm. Cond.: U

Papegaaibeugel zilver
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U

Lepel, wapenschild
Startprijs 60 EUR

Zilveren geboortelepel met opengewerkte gegoten aangezette steel, bekroond met groot wapenschild, 835/000, L.20cm., Ca. 57gr., Cond.:U

Zilveren dienblad
Resultaat: 225 EUR

Antiek Hollands zilveren dienblad met opengewerkte rand waarop parelmotief. 1e Gehalte grootkeur 925/000, MT: J. Vos & Co Haarlem, jaarletter J: 1919, ca. 455gr. 29x20,5cm. Cond.: U

3-Delige tafelset
Resultaat: 110 EUR

Drie-delige kristallen tafelset met am,andelslijpsel, bestaande uit peperstrooier met 835/000 zilveren dop, mostyerdpotje met 835/000 zilveren montuur met deksel en afwijkend zoutvaatje, het geheel op...

5 Zilveren eierdopjes
Startprijs 150 EUR

Vijf zilveren eierdopjes met 10 facetten 800/000, ca. 126gr. 6,5xø4cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 275 EUR

Zilveren 5-lichts kandelaar(bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) met bewerkte voet (krasjes op voet) 925/000, 25x25cm.

5 Delen zilver/plated
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig kavel waarvan 2 zilveren pillendoosjes (800/000, 5x4x1,5cm. en 835/000 4x3x1cm.), 1x verzilverde langwerpige Franse doos "Menton" en 2 maliënkolder beursjes. Zilvergewicht ca. 45gr. Cond.: ...

Art Deco hanger
Resultaat: 350 EUR

Art Deco hanger, WG 585/000, met diamanten. Een langwerpige antieke hanger, trapeziumvorm, met in het midden een wat grotere diamant. In de bewerking om de middensteen zitten nog een aantal kleinere d...

Art Deco hanger diamant.
Resultaat: 400 EUR

Prachtige Art Deco hanger WG met diamant. Lange slanke hanger, met onderaan een grote diamant, ca 0.50 crt P, gezet met wat bredere WG rand. Boven de grote diamant zijn diverse kleine diamanten in de ...

Choker WG entourage
Resultaat: 1.800 EUR

Choker, WG 585/000, met briljant. Gematteerd visgraatcollier met in het midden een grote briljanten entouragehanger, ø 17 mm,, 1x 0.45 crt, 8x0.05crt en16x0.03 crt. De hanger zit met 2 briljanten, 2x0...

Ring Entourage WG saf/brilj.
Resultaat: 750 EUR

Prachtige Ring, WG 750/000, met Briljant en Saffier. Lady Di ring, entouragemodel, met in het midden een Blauw Saffier, 8x6,5mm, met groeilijnen. Om de Blauw Saffier zitten 12 Briljant geslepen diaman...

Armband WG briljant
Resultaat: 1.400 EUR

Armband, WG 585/000, met briljant. Armband met visgraatschakel met in het midden een tussenstuk in bloemvorm, bezet met briljanten 1x0.20 crt en 16x0x08 crt in fantasie entourage. In de rand zijn 16 d...

Ring Art Deco diamant navette
Resultaat: 800 EUR

Prachtige Art Deco ring, Platina, navette model met Saffier en Diamant. Ring met grote Briljant in het midden, ca 0.50 crt, aan weerszijden 3 blauw saffieren, in verschillende groottes. De buitenrand ...

Art Deco ring Onyx
Resultaat: 240 EUR

Art Deco ring WG, 585/000, met onyx en diamant. Ring met langwerpige bovenzijde met in het midden een Onyx waarin een diamant gezet is in een vierkante kast. Om de Onyx zit een bewerkte rand, 15x9 mm...

Hanger Art Deco met Onyx
Resultaat: 200 EUR

Art Deco hanger, WG 585/000 met Onyx en diamant. Hanger langwerpig met langwerpige onyx waarin een briljant gezet is. Om de Onyx zit een bewerkte rand, de achterzijde van de hanger is GG. De hanger is...

Ring WG met parels en diamant
Startprijs 275 EUR

Mooie Ring WG, 585/000, met Parels en Diamanten. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde diverse zwarte en witte parels in diverse maten en 10 briljant geslepen diamanten in 4 poots chatons gezet. ca ...

Ring WG smaragd briljant entourage
Resultaat: 475 EUR

Ring WG750/000, met Smaragd en Briljant. Entouragering met in het midden bezet met ovaal gefacetteerde smaragd en 8 briljanten 0.80ct W/SI, in bloemvorm 4.9 gr. ø 57

Choker WG met Smaragd en Briljant
Startprijs 270 EUR

Choker WG, 585/000, met Smaragd en Briljant. Choker met in het midden een fantasiestukje met daarin 4 Smaragden, markiesgeslepen, totaal ca 0,48 crt, in een soort kruis gezet met 2 kleine briljanten....

Set met parels
Startprijs 170 EUR

Set met parels bestaande uit een parelcollier met WG 585/000 sluiting en een WG 585/000 collier met 9 parels. Een fijn WG collier met 9 zoetwaterparels verdeeld over de ketting, lengte 45 cm en een 4 ...

Sigarettenetui, emaille
Resultaat: 1.850 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U

Div. zilv. miniaturen
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...

Krist. karaf, zilv. montuur
Resultaat: 85 EUR

Kristallen karaf, met bewerking en zilveren 800/000 hals. Lange smalle karaf met ruit- en diamantslijpsel in het kristal. Aan de hals van de karaf zit een lang zilveren montuur, 8.5 cm. Hoogte 39 cm

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 50 EUR

Oude karaf met sterling zilveren montuur in goede originele staat 25xø16cm.

Olifant met zilver
Resultaat: 225 EUR

Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen bonbonniere met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren greep op zilveren voet met vier bolpootfjes, 835/000, toegeschreven aan Mr. D.de Water, Leiden, ca. 1827,...

Joodse kandelaar
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U

3 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 100 EUR

Drie zilveren pillendoosjes van Buitenlandse makelij, 2e en 3e gehalte zilver, met filigrain bewerking op deksel en halfdedelstenen, ø3.5, 4 en 5.65cm., Cond.U

Plated jardiniere
Startprijs 150 EUR

Antieke plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal, ca. 1890, 13x35x18cm., Cond.G

Kristallen theebus
Resultaat: 190 EUR

Geslepenj kristallen theebus met amandelslijhpsel, op zilveren voet (deukje) en zilveren montuur met dop voorzien van graveerwerk, 835/000, toegeschreven aan C.E.Held, Amsterdam ca. 1870, 17xø8cm.

Zilveren pauw
Startprijs 60 EUR

Mexicaanse zilveren pauw met glazen lijf 925/000, H.: 10cm. Cond.: U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 70 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 10cm. Cond.: U

Ring, barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver, 925/000, met Barnsteen. Strakke ring met in het midden een ovale Barnsteen gezet in een gladde strakke rand. Het geheel is bevestigd op een fijne band. ca 5,5 gr. ø 64

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren sieraden. O.a. een fantasiebroche, Israel, ovale blooembroche met oranje/bruine steen, 2 ringen met paarse stenen, ronde fotohanger met bewerking, 2 ringen met blauwe steen. En een staafb...

40 Ringen
Startprijs 175 EUR

Lot met 40 zilveren ringen. O.a. diverse fantasie ringen, met kleurstenen, markesiet, zirconia, parelmoer en ijsmattering. ca 188 gr

30 Ringen
Startprijs 200 EUR

Lot met 30 zilveren ringen. Diverse modellen met o.a. barnsteen, zirconia's, parel, malachiet en markeziet. ca 203 gr.

Cupido dashouder
Startprijs 20 EUR

Zilveren 800/000 Cupido dashouder, ø 31x25 mm.

Divers zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot met diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, bestaande uit o.a. 2 knopen, een knopbroche, armband met olifantjes, ring met parel en zirconia, plaatbroche bloem, armband met afbeelding, een ges...

Collier, bloedkoraal
Startprijs 50 EUR

Bloedkoraalcollier, bestaande uit staafjeskoraal, verlopend. Voorzien van zilveren veeroog. Mooi van kleur. Lengte 60 cm.

Set bloedkoraal/zilver
Resultaat: 75 EUR

Set bloedkoraal bestaande uit o.a. 3 zilveren ringen, 2 met een ovale bloedkoraal en 1 met 2 kleine koralen, Zilveren oorhangers, langwerpige tonnetjes met 2 kralen, een collier met fijne koralenmet z...

2 Kapstukken
Startprijs 425 EUR

Kapstukken GG 585/000, vroeg 19e eeuws. Met bewerking met o.a. een kroon. ca 15.1 gr

Granaat collier, 2-rij
Startprijs 400 EUR

Granaatcollier, 2 rijen met 92 GG 585/000, bolletjes. Aan het collier zit een ovale GG 585/000 sluiting met ovale Granaat, 22x14 mm. Lengte 40 cm. ø granaat 7 mm.

Granaat armband 3-rij
Startprijs 190 EUR

Granaat armband, 3 rij met GG 585/000 ronde sluiting, ø 17 mm, met granaat en bewerkte rand. Lengte 19 cm.

Collier, 3 granaten
Startprijs 325 EUR

Collier, GG 585/000, met drie peer vormige hangers met granaat. Y-model. In het midden zit een met bloembewerkt stukje goud. Grootte van de hangers 25x19mm. Lengte 44 cm. ca 11,6 gr.

Lepel met molen
Startprijs 100 EUR

Zilveren geboortelepel met molen, Hollandse grootkeur 835/000 ca. 77gr. L.: 21cm. Cond.: U

Kristallen coupe
Resultaat: 230 EUR

Grote fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel, staand op 835/000 zilveren voet ø11cm., MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1882, 23xø19cm.

Zilveren cakevork
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U

Krist. kaasstolp, zilv. dop
Resultaat: 100 EUR

Kristallen kaasstolp van waaierslijpsel met zilveren dop 835/000, MT: onduidelijk 18xø16cm. Cond.: U

Zilveren tafelnummering
Resultaat: 20 EUR

Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U

Trekpotje op comfoor
Startprijs 575 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend comfoor en opengewerkte bovenrand. Rijkelijk voorzien van parelranden. Tuit en heft met acanthusblad-motief. het comfoor staat op een houten basement...

2 Miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen 1x Koets, MT: J. Verhoogt Hoorn ca. 1900 en 1x Huisje, MT: Onduidelijk ca. 1900. Beiden 835/000 ca. 66gr.(samen) Cond.: U

Zilveren oorijzer
Startprijs 200 EUR

Antieke Friese zilveren kledendrachtkap in doos 835/000, jaarletter O: 1898, MT: G. Hofman Kollum, ca. 83gr. Cond.: U

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen fruitschaal met geschulpte rand en geslepen ster op de bode, voorzien van gecontourneerd 835/000 zilveren hengsel met floraal graveerwerk. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten, c...

Zilveren dienblad
Startprijs 1.100 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen 900/000 Z2 gekeurd ca. 1425gr. 60x34cm. Cond.: U

Sigaren display
Resultaat: 70 EUR

Biedermeier sigaren presenteerset bestaande uit geëtst kristal op zilveren voeten met zilveren apllique op greep. Hollands gekeurd 835/000. Het geheel staat op zwart houten basement en vier pootjes 20...

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam fraai geslepen kristallen zoutvaatjes als bloem met amandelslijpsel, op gedre3ven en gegraveerd 835/000 zilveren blad met steel op ronde ebbenhouten voeten. MT.: E.J.Jansen, Amsterdam, ca. ...

2 Delen zilver met kristal
Startprijs 70 EUR

Kristallen geslepen bolvormige vaas met zilveren rand en kristallen geslepen strooier met zilveren dop 835/000 H.: 11cm. Cond.: U

Ring GG Bloedkoraal
Resultaat: 270 EUR

Ring, GG 585/000, met Bloedkoraal. Grote royale ring met in het midden een ovale Bloedkoraal, 13x9 mm. Om de bloedkoraal zit een opengewerkte rand afgezet met getorst draad en een gladde geschulpte ra...

Armband 3-rij bloedkoraal
Startprijs 250 EUR

Armband met bloedkoraal. 3 Rijen bloedkoralen, cylindervorm ø 4.5 mm, met ovale GG 585/000 sluiting met bloedkoraal en een rand met kleine knopjesTevens is de armband voorzien van mooie GG 585/000 ei...

Broche met ingelegde Onyx
Startprijs 350 EUR

Unieke Broche GG, 585/000, ingelegd met edelstenen. Prachtige grote broche, ø 52x41mm, met brede GG rand met gegraveerde bewerking. In het midden van de broche zit een zwarte steen ingelegd met een vo...

Collier bloedkoraal 2 rij
Resultaat: 450 EUR

Collier, 2 rijen met Bloedkoraal en GG 585/000 sluiting. Collier met bloedkoralen, ø 4 mm, met mooie kleur, 2 rijen bevestigd aan een GG ronde bewerkte sluiting, ø 15 mm, met kleine ronde bloedkoraal ...

3-Rij bloedkoraal, parels
Startprijs 450 EUR

Lang collier met bloedkoraal en parels. 3 Rijen bloedkoraalcollier met 8 grote parels, ø 10,5 mm, verdeeld over het snoer. Aan het collier zit een GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. Lengte 70 cm.

Chanelcollier GG parels
Resultaat: 35 EUR

Collier, GG, 333/000. Collier met langwerpige schakels, 58 cm met 9 cultive parels. ca 6 gr.

Broche GG antiek
Startprijs 220 EUR

Broche GG 585/000. Antieke broche, ø 31 mm, bloemvorm met een bewerking van zeeuwse knopjes. Een grotere in het midden, veel bewerking eromheen en 8 kleinere knopjes op de uiteinden van de blaadjes. c...

Choker Charisma
Startprijs 450 EUR

Choker GG 585/000 Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met daarin een briljant geslepen diamant , 0.09 crt, met lijnenversiering. Geheel gepolijst. het middenstuk zit bevest...

Oorknoppen WG/GG briljant
Resultaat: 100 EUR

Oorknoppen, WG/GG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een GG buitenrand, ca 5,5mm met daarbinnen een WG gladomzetting met een briljant, ca 0.09 crt per oorknop. De steker en pousette van de...

Camee hanger
Startprijs 250 EUR

Grote hanger GG 585/000 met camee. Een unieke Camee hanger, 32x25 mm, wit met steenrode accenten. De rand om de camee is breed, geschulpt en voorzien van gegraveerde bewerking. ca 10,4 gr

Ring met camee
Startprijs 110 EUR

Ring GG 585/000 met unieke camee. Ring met ovale camee, 13x18mm, met een afbeedling van drie vrouwen. Om de camee zit een gladde zetting met geschulpte rand. ca 4.00 gr. ø 56. In de camee zit een breu...

Broche Granaat
Resultaat: 45 EUR

Mooie broche, GG, 585/000 met grote ovale granaat. Broche gemaakt van oude antieke sluiting met granaat 18x16,5mm, omringd door filigrain bolletjes. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. c...

Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR

Hollands zilveren taartschep met Hollandse gekroonde leeuw in steel 835/000, jaarletter I: 1918, ca. 76gr. L.: 25cm. Cond.: U

Plated jardiniere
Resultaat: 210 EUR

Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U

Zilveren bestek
Resultaat: 700 EUR

Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....

Zilveren miniatuur servies
Resultaat: 140 EUR

Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U